Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha 21 évesen szűz egy fiú?

Gáz ha 21 évesen szűz egy fiú?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen gyerek akit ismerek!Megvan mindene: saját szoba,számítógép,internet,tele van ruhákkal,márkás cipő,nem alacsony,rendszeresen gyúr és egyre komolyabb a testalkata!Szóval nincs arra oka hogy ne fogjon nőt!Mindezek ellenére még sosem volt nővel szexuális kapcsolata!Nem értem h miért nem lép már!
2013. szept. 11. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert teljesen véletlenül képzeld nem hiszem hogya boldogsághoz feltétel lenne a szex.... csakmert én nem ezt tapasztaltam....
2013. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Megvan mindene: saját szoba,számítógép,internet,tele van ruhákkal,márkás cipő,nem alacsony,rendszeresen gyúr és egyre komolyabb a testalkata"


Hát, ha ez a minden, akkor én azt hiszem már megnyertem az életet. :D Viszont ezek csak külsőségek és anyagi javak. Ezekből senki meg nem mondja neked, hogy mit és hogyan csinál szabadidejében.

2013. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nem mondod :D ***** válasza:
Egyáltalán mi közöd neked ahhoz, hogy ő mikor veszíti el? Az az ő privát ügye. Én is ismerek olyat, aki 21 évesen szűz, persze tagadja, de mindenki tudja róla. Egyszerűen még nem kész rá. Tudod, vannak későn érő férfiak is:)
2013. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz.Nincs életkorhoz kötve, és semmit sem veszít el azzal, hogy nem szexel senkivel sem.

Sőt nyer, mivel lelkileg fejlettebb lesz.


Ellenben nagyon érdekes a már kiemelt részleted:

"Megvan mindene: saját szoba,számítógép,internet,tele van ruhákkal,márkás cipő,nem alacsony,rendszeresen gyúr és egyre komolyabb a testalkata!"


nem semmi.... ezt hogyan szetted össze?

Ezek kellenek a barátnőhöz? Mondhatjuk instant elemei? Hogy jött ez össze?


Nem kötekedek, csak tényleg érdekel.

2013. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Semmi közöm hozzá de nekem szokott panaszkodni hogy hogyan kéne elveszítenie!Hiába adom neki a jó tanácsokat egyszerűen annyira fél hogy nem mer próbálkozni és nagyon szégyenli!
2013. szept. 11. 20:50
 6/12 anonim ***** válasza:
én 25 éves szüzet is ismerek és zavarja rettent de már bele nyugodott hogy sose fog neki összejönni. azt mondja hogy rossz csillagzat alatt született (??) nem értem hogy lehet ebbe belenyugodni de itt nem őt fikázom félre ne értsd értem én de nem vágom hogy csinálja
2013. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, de ha ennyire vágyik rá, lépnie kellene. Egy kis ismerkedésbe még senki sem halt bele. Meg ha ennyire félénk, jó lenne, ha egy olyan lányt találna magának, akivel nem csak erről szólna a dolog...
2013. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha megkérdezi GYK-n.
2013. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Abba nem gondoltál bele, hogy esetleg nem alkalmi, egy éjszakás kapcsolatban akarja elveszíteni? Hanem pl szerelemből? Nem egy akárkivel...


Én is így voltam ezzel. Az igazira vártam. 20 éves korom végén jöttünk össze. És szerelmesek voltunk mindketten amikor megtörtént. Azóta már a feleségem:)


24/F

2013. szept. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Válasz: Nem gáz.

Kérdés: És ha egy lány 22 évesen szűz még az gáz?

2013. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!