Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha 21 évesen szűz egy fiú?

Gáz ha 21 évesen szűz egy fiú?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen gyerek akit ismerek!Megvan mindene: saját szoba,számítógép,internet,tele van ruhákkal,márkás cipő,nem alacsony,rendszeresen gyúr és egyre komolyabb a testalkata!Szóval nincs arra oka hogy ne fogjon nőt!Mindezek ellenére még sosem volt nővel szexuális kapcsolata!Nem értem h miért nem lép már!
2013. szept. 11. 20:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok s nem érzem annak. A lánynak is megmondtam. Ha e miatt nem szeretne tőlem semmit, hát jobb is...


20f

2013. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Talán tőle kérdezd meg bár lehet azon az állásponton van h kiábrándult a mai az elvárásaink hatalmasak de testünkön kívül nincs semmink és mi csak a pénzre utazunk nőkből.


Mert h ami lányok 95%-ban ilyenek és nyilván több értelmét látja ha magára költi a pénzét.

Vagy lehet h gátlásos nem akar kapcsolatot, kötöttséget és képzeld igen is van élet szex nélkül.


Azért mert mindenki ezt szajkózza még nem kell bedőlni neki.

Legalább nem lesz nem kívánt gyereke v nemi beteg.

Kockulhat egész nap nem kell a nem létező nője süketelését hallgatnia.


",tele van ruhákkal,márkás cipő,nem alacsony,rendszeresen gyúr és egyre komolyabb a testalkata"

Ezt meg valszeg maga miatt csinálja tod azér mer nincs nője v nem akar, még nézhet ki jól és lehet egy tartása.


Valszeg úgy gondolja h nem minden a nők körül forog.

És képzeld van olyan nő is aki ugyanezt gondolja a pasikról.

Meglepő mi ?

Bár őket is megtom érteni mivel a pasik 95%-a meg a szexre utazik, hangember, a cuccaival villog, és egy üresfejű marha.


Szal én megértem az ismerősöd :)

2013. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!