Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik a cikibb? ha egy fiú...

Melyik a cikibb? ha egy fiú 15 évesen már nem szűz, vagy ha egy lány? (mert a lányoknak olyanokat mondanak hogy várj még vele meg stb) de kiváncsi vagyok hogy a fiúknál is így megy vagy nem? 14/l

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 02:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiúknál ez inkább csak dicsőség, mivel már fiatalon is meg tud szerezni magának egy lányt. Ugyan ezen az elven van az, hogy a lányoknál a szüzesség érték idősebb korban is egyesek szerint, míg a férfiaknál csak egy nyűg.
2013. szept. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem mindkettő gáz.
2013. szept. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A társadalom szerint a lánynak ciki, ha elveszti, a fiúnak dicsőség.
2013. szept. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első fogalmazta meg szépen. Egy lánynak csak csettintenie kell és lesz, aki elveszi a szüzességét, ezért egy lány akkor lesz értékes, ha elég sokáig jár egy fiúval szex nélkül ahhoz, hogy MEGISMERJE őt.


Utána eldöntheti, hogy neki szeretné-e adni, ő-e az igazi számára, vagy nem.


Egy fiúnak meg ugyanez miatt az a dicsőség, ha meg tud szerezni egy lányt minél fiatalabb korban. Ismétlem, LÁNYT, nem ribizlit és nem is fizetős prostit, mert az azt jelenti, hogy valamit nagyon jól csinál.


De a skalpvadászat fiúknál is csak bizonyos sekélyes szubkultúrákban menő. Az igazi férfi (bár genetikailag minden nőt megdugna) attól férfi, hogy azt választja, aki a legjobban tetszik neki és ezért meg is küzd. Nem attól, hogy kiválasztja a legkönnyebben kapható nőt a társaságból még akkor sem ha történetesen nem ő a legcsúnyább nő a társaságban. Ahogy az sem, ha a számára csúnyábbat (mivel ez relatív) választja azért, mert alulértékeli önmagát, mert az számára és a lány számára is megalázó.

2013. szept. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Próbáld beleélni magadat egy tini anyukájának a szerepébe.

-van egy 15 éves lányod, aki eléd áll azzal, hogy adjál neki pénzt fogamzásgátlóra.

-van egy 15 éves fiad és pénzt két óvszerre.


Hogyan reagálnál? Mit éreznél?


-Jézus Mária!!

-De okos ez a gyerek!!

2013. szept. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én még szűz vagyok. 16/F
2013. szept. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Egyik sem ciki :D a szüzesség elvesztése, nincsen korhoz kötve:) mindenki akkor veszti el, amikor készen áll rá!:D

nincs olyan, hogy ciki, ha szűz:DD

2013. szept. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kezdjuk ott, hogy van az hogy a tarsadalom szerint mi ciki es,van az embernek a sajat velemenye.

A tarsadalom szerint a noknek kb 17 eves kor az "idealis" amugy meg megy a varjal meg egy kicsit v masik esetben az uristen meg szuz vagy duma. Fiuknal az a "meno" h minel hamarabb.

De en eddig is es most is leszartam a tarsadalom elvarasait :D en 15 evesen vesztettem el, akkor masfel honapja jartunk a baratommal. Nagyon szerettuk egymast es meg mindig. Mind a ketten kesznek ereztuk ra magunkat es egymas szuzesseget vettuk el. Azota is egyutt vagyunk, mar tobb mint egy eve. Osszefoglalva szerintem ugy jo, hogy azzal veszited el akit szeretsz es utana is csak olyanokkal fekszel le. a kor szerintem nem szamit. Ha valaki kesznek erzi ra magat es a szerelmevel csinalja akkor oke :)

16/L, 19/F

2013. szept. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
80%
A szüzesség elvesztése, igen is korhoz van kötve! Szerintem szánalmas, ha egy 15 éves GYEREK már volt valakivel. Én úgy gondolom, akkor még nem ért meg rá! Valaki még csókolózni sem csókolózott felnőtt kora ellenére. Én úgy gondolom, minimum 17-nek KÉNE lennie annak, aki már nem szűz. Bár lehet, hogy nagyon régiesen gondolkodom.:)
2013. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!