Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El akarom veszteni a szüzesség...

El akarom veszteni a szüzességem.21 éves vagyok, fiú. Hivatásoshoz nem akarok menni, csajoknál nem vagyok túl jó. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Pár dolgot azért tisztázok:


NEM társadalmi nyomásból, vagy divatból vagy hiúságból akarom elveszteni a szüzességem. Nem érdekelnek túlzottan mások. Egyszerűen belső igény, úgy érzem, rég megérettem rá, és meg akarom lépni ezt a lépcsőfokot.



A következőt látom viszont a problémának:



Mivel szűz vagyok, ezért a bátortalanság bizonytalanná, a frusztráltság pedig görcsössé tesz. Zavar a tudat, hogyha beszélek egy lánnyal, tudom róla, hogy ő már rég túlesett ezen, és másképp látja a dolgokat. Képes az intimitásra, nem fut le felesleges köröket, nem csinál nagy ügyet belőle, nem esik zavarba vagy érzi szükségét hazudozásnak, ha a szex kerül szóba. Szerintem rajtam látszik valahol, hogy még nem vagyok túl rajta. Ezért én alsóbbrendűnek érzem magam valahol. A zavaromon az enyhítene és adna önbizalmat, ha már túllennék én is rajta, de ehhez csaj kéne...


Tehát úgy érzem, ördögi körben vagyok: nem tudok csajozni, amíg nem tapasztaltam meg az igazi intimitást és vesztettem el a szüzességemet, viszont addig nem tudom elveszteni, amíg nem nem tudok csajozni. Még egyszerűbben: ahhoz, hogy szexelhessek, lazának kéne lennem, de addig nem tudok lazán viselkedni, amíg nem szexeltem. Gondolom érthető és ismerős.



Hogy oldjam fel ezt az ördögi kört? A másik problémám meg az, hogy nem érzem magam férfiasnak, könnyen zavarba jövök és sokszor nem tudok mit mondani egy társaságban. Ha meg erőltetem, hogy mondjak valamit, akkor abból valami nagy hülyeség jön ki. Tehát vagy néma kacsa vagyok, vagy lejáratom magam. Az ilyen fiúk rendszerint mikor és hogy vesztik el a szüzességüket? De komolyan!


2013. szept. 17. 22:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
de amúgy ha nem foglalkozol mással, azzal se foglalkozz, hogy ki mit gondol.... :DD hazudnos se kell, nyugodtan megmondhatod, hogy szűz vagy, és? fintorof? hát b*ssza meg, le kell szarni ki mit gondol... ergo nem baj, hogy látszik rajtad, hogy az vagy ( egyébként biztos ezt is lelehet küzdeni valahogy ) :P meg.... nem tudhatod, hogy az illető lány akivel épp beszélsz nem az, mi van ha ő is szűz? oké ilyen nincs meg stb, nem, ritka, de 100%, hogy van... egy szóval szard le kimit gondol, de tényleg, és ha ismerkedésnél ez lesz a legnagyobb baja, akkor már legalább azt tudod, hogy az illető nem normális és hiba lett volna amúgy is össze jönni vele, ha nem lennél szűz.... :) mert normális lánynak szerintem se probléma az ilyen, azokkal meg még inkább nem kell foglalkozni, aki hülye haljon meg:P úgy bizony dá
2013. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

7-es vagyok és képet csak úgy nem szoktam küldözgetni ismeretleneknek,de ha valaki ír egy privátot ott megbeszélhetjük a dolgot.Lehet még kép is lesz. :D

Visszatérve a kérdésre,nekem a legidegesítőbb amit szoktak mondani erre,hogy majd eljön az ideje.Ettől a falra mászok. :D Van 1-2 ismerősöm,aki hasonló helyzetben volt,ők úgy jöttek ki belőle,hogy egy csaj tulajdonképpen "felkarolta" őket.

2013. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Itt is ugyanez a helyzet és nagyon unom már de sajnos ez jutott nekünk..
2013. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Akkor kép ide is jöhet :) 20l, budapest
2013. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kiváncsivá tettetek. Ha nem vagytok "csunyák" akkor ez nem lehet akkora akadályozási tényező!


Képet kérek szépen.


24N Bp.

2013. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

küldj képet


22L Bp.

2013. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 lökött lány ***** válasza:

Szia!

Ismerem a problémádat, csak én lány vagyok ;-). Én is szűz vagyok még 21 évesen, de egy ideje már nem zavar. Jókedvű és pozitív vagyok szerencsére és úgy érzem, minden okkal történik, mindennek eljön az ideje. Nem hagyom, hogy egy ilyen hülyeség elvegye a kedvemet, habár őszintén szólva én is érettnek érzem már hozzá magamat, néha vágyom is rá, csak hát nem találkoztam még olyannal, akivel szívesen együtt lettem volna...

Milyen fura, én mindig magabiztosnak képzeltem a fiúkat és kezdeményezőnek, de ahogy itt olvasgatom a hozzászólásokat, jó sokan vagytok ti is önbizalom hiányosak... Sajnos akár melyik században is vagyunk, mi lányok, szeretjük, ha kezdeményeznek. Lehet az egy bugyuta, idióta bók is, de jól esik, ha nőnek érezhetjük magunkat, ha azt látjuk kellünk valakinek ;-) Ezt tanácsolom neked, hogy ne izguld túl a dolgot, határozd el magad ("könnyű mondani"), próbálkozzál a lányoknál! Mióta abbahagytam a görcsölést, sokkal felszabadultabb vagyok és ha valaki rám néz a buszon, már jókedvűen és mosolygósan viszonyulok hozzá, magabiztossá tesz (bár gyakran lesütöm zavaromban még a szemem, mit tehetnék "szende kis szűzlány" vagyok, később biztos alakulni fog ez is bennem).

Kezdetnek az is elég, ha szemezel a buszon vagy villamoson, de ha a megállóban valakit megszólítasz egy mondva csinált indokkal (pl hogy kell ide vagy oda eljutni, vagy hány óra), már azzal is elindíthatsz valamit ;-). Szorítok neked, mert tényleg sok hozzám hasonló lány van, aki a legminimálisabb udvariaskodás és bókolástól is elolvadna és szívesen elegyedne szóba a pasival. És ne hidd, hogy minden lány, akivel beszélsz túl van már a dolgon ;-)

Üdvözlettel,

a Lökött Lány

2013. szept. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, én a te cipődben jártam. 27 évesen sikerült végre elveszíteni, mert ugyanígy vélekedtem a prostizásról, mint te. Hogy azzal feladnám. Na hát az a lényeg, hogy nem prostival vesztettem el, de azt kell mondjam, hogy így sem érzem magam nagy ásznak, szinte ugyanolyan frusztrációt érzek, és csak alig tudtam közelebb lépni ahhoz, hogy majd esetleg legyen egy barátnőm. Így utólag visszagondolva lehet, hogy a te korodban el kellett volna mennem prostihoz. Ez a több évnyi szenvedés ettől a dologtól teljesen padlóra küldött.

Szóval már nem vagyok szűz, de ugyanolyan k******tt nyomorék vagyok, mint másfél éve, mielőtt megtörtént. Képtelen vagyok úgy odamenni egy lányhoz, hogy ne érezném azt, milyen kevés is vagyok az átlaghoz képest.

Nem az volt most a célom, hogy lehangoljalak, de én örültem volna a te korodban, ha hallok pár ilyen tapasztalatot.

2013. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hú, utolsó, az igen. Én megfogadtam, hogy még 22 éves korom előtt elveszítem. Vagy így, vagy úgy.
2013. szept. 19. 18:52
 20/22 A kérdező kommentje:
Azok a lányok, akik bp-iek: leírnátok, ha nem gond, hogy hányadik kerület?
2013. szept. 19. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!