Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy közeledjek úgy hozzá...

Hogy közeledjek úgy hozzá hogy tudja mit akarok?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki lefeküdne velem simán ha kérném és az érzék kölcsönös és lehet h fiatal vagyok még hozzá ,de fontoa nekem éa nen tudom hogy lesz-e még ilyen alkalmam.

2013. jún. 11. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Segítek: lesz.
2013. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lesz.
2013. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és kérdezd meg tőle finoman.

Persze hogy lesz még ilyen alkalom de még mennyi.

ha túl fiatal vagy szerintem azért még várj, mert lehet most megbánod.

2013. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudja hogy le akarok vele feküdni és igazából már beszéltünk is róla h mikor csal az a baj h messze lakom tőle
2013. jún. 11. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha pedig lesz egy kapcsolatod majd a jövőben, akkor rettentően fogod bánni, hogy egy egyéjszakás kalandra pazaroltad a szüzességed. De te tudod, itt úgyse fog tudni senki megállítani.
2013. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszeljetek meg egy talalkat es majd jonni fog magatol a dolog, ha min2en akarjatok. Esetleg kezdemenyezz egy csokkal.

Hajra kiscsaj! :)

2013. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyomulj rá, nem fog visszautasítani! Értetek élünk, ti könnyűvérű szexéhes szűz ribancok! :)
2013. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!