Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El akarom veszteni a szüzesség...

El akarom veszteni a szüzességem.21 éves vagyok, fiú. Hivatásoshoz nem akarok menni, csajoknál nem vagyok túl jó. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Pár dolgot azért tisztázok:


NEM társadalmi nyomásból, vagy divatból vagy hiúságból akarom elveszteni a szüzességem. Nem érdekelnek túlzottan mások. Egyszerűen belső igény, úgy érzem, rég megérettem rá, és meg akarom lépni ezt a lépcsőfokot.



A következőt látom viszont a problémának:



Mivel szűz vagyok, ezért a bátortalanság bizonytalanná, a frusztráltság pedig görcsössé tesz. Zavar a tudat, hogyha beszélek egy lánnyal, tudom róla, hogy ő már rég túlesett ezen, és másképp látja a dolgokat. Képes az intimitásra, nem fut le felesleges köröket, nem csinál nagy ügyet belőle, nem esik zavarba vagy érzi szükségét hazudozásnak, ha a szex kerül szóba. Szerintem rajtam látszik valahol, hogy még nem vagyok túl rajta. Ezért én alsóbbrendűnek érzem magam valahol. A zavaromon az enyhítene és adna önbizalmat, ha már túllennék én is rajta, de ehhez csaj kéne...


Tehát úgy érzem, ördögi körben vagyok: nem tudok csajozni, amíg nem tapasztaltam meg az igazi intimitást és vesztettem el a szüzességemet, viszont addig nem tudom elveszteni, amíg nem nem tudok csajozni. Még egyszerűbben: ahhoz, hogy szexelhessek, lazának kéne lennem, de addig nem tudok lazán viselkedni, amíg nem szexeltem. Gondolom érthető és ismerős.



Hogy oldjam fel ezt az ördögi kört? A másik problémám meg az, hogy nem érzem magam férfiasnak, könnyen zavarba jövök és sokszor nem tudok mit mondani egy társaságban. Ha meg erőltetem, hogy mondjak valamit, akkor abból valami nagy hülyeség jön ki. Tehát vagy néma kacsa vagyok, vagy lejáratom magam. Az ilyen fiúk rendszerint mikor és hogy vesztik el a szüzességüket? De komolyan!


2013. szept. 17. 22:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
küldj képet privibe :) 21L
2013. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ó, és a prosti számomra a legeslegeslegeslegeslegutolsó eset. Semmiképp nem akarom, ha egy mód van rá. Egyrészt nem oldja meg a gondomat (állandó barátnőm attól nem lesz), másrészt szerintem az önértékelésemnek is nagyon rosszat tenne. Hisz ezzel elismerném, hogy nekem máshogy nem megy, azaz lényegében feladnám.
2013. szept. 17. 22:24
 3/22 AeonFLUX ***** válasza:
Nehéz kérdés, nehéz kérdés... Kecske!
2013. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Noydra ***** válasza:
Kell találnod egy olyan csajt, akinek ez nem baj. A normálisoknak nem az. Próbálj meg inni társaságban, attól majd oldódsz :)
2013. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Képet kérünk!! :)


(legalább privátban)


18/L

2013. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
alkohollal kell becsajoznod :)
2013. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Hát mintha csak én írtam volna,annyi a különbség hogy én 22 vagyok. :) Ugyanez a helyzet velem is,pedig nem vagyok csúnya sem.Nekem mindig azt mondják legyek bátrabb,meg blabla de nem értik meg hogy ezt hiába mondják egy olyannak akinek önbizalomhiánya van.Én sem tudom rá egyenlőre a megoldást,de keresem rajta vagyok az ügyön.

22/F

2013. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kérdező és 7-es!! Képeket kérünk!! :P
2013. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Képet fogok küldeni privátban holnap (most lefekszem már, mert korán kelek), de akinek küldöm, az szeretném, ha leírna annyit, hogy hol lakik (elég csak kb.-ra), mert nem szeretném, ha rám ismernének :)
2013. szept. 17. 22:43
 10/22 anonim ***** válasza:
Hajdúszoboszló
2013. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!