Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy magyarázzam el neki,...

Hogy magyarázzam el neki, hogy nem akarok lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt,ő 15 éves,én 3 hónap múlva leszek 15.Napok óta faggat,hogy mikor akarok vele lefeküdni?De én még nem érzem magamat elég érettnek rá,és ha belegondolok,nem tudom magamat elképzelni hogy 15 évesen lefeküdjek valakivel.Ő már nem szűz,pár hónapja.Vannak bizonyos okaim arra,hogy nem akarok.Például a korom,és a szüleim nagyon lecsesznének ha már nem lennék szűz,valahogy úgy is eljutna a fülükbe.Meg a teherbe esés is fennáll.Tudom hogy feltaláltak már sok dolgot a megelőzésére pl a kotont,meg a fogamzásgátlót,de akkor is.Mit kéne csinálnom?Mit mondjak neki?
2013. júl. 3. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy NEM!!!
2013. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Ez elég egyszerű,megmondod neki hogy te még nem érzed magadra felkészültnek erre.Amugy meg ez normalis is 15 evesen meg varj ezzel es tenyleg csak akkor fekudj le vele ha ugy erzed .Ha szeret akkor megfogja érteni és varni fog rad.:)

16/L

2013. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez ilyen egyszerű. Mondd neki azt, hogy minél többször kérdezi, annál később. És mindig mikor újra kérdezi mondd azt, hogy most bukott még egy hetet. Hidd el, abba fogja hagyni.
2013. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.:)
2013. júl. 3. 10:20
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A srac szeretkezni akar? Te nem akarsz? Kivancsinvagy ra maskepp? Fennall egy kis ez meg az. En a helyedben megmondanam neki hogy behatolasrol szo sincs es aztan jol lecummantanam ot. :) A tarskapcsolatban a felek kielik a szexualis szuksegletuket az egymas irant generalt erzelmek kabulataban.
2013. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkire hallgass, csak az előttem íróra ne....
2013. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. júl. 3. 18:02
 8/8 Sudribunkó ***** válasza:

"pl. a kotont" möhöhö

Akkor csak cidázd le!

2013. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!