Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki annyira töketlen,...

Ha valaki annyira töketlen, hogy még 30 évesen is szűz, akkor is gáz, ha hivatásoshoz fordul?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Menjen ha akar.
2013. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 dologra jók, ez az egyik drága barátom.
2013. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menjen és tálán fel is bátorodik
2013. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magánügy.
2013. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy másképpen nem tudsz nőhöz jutni, és van is hozzá bátorságod meg pénzed, akkor szerintem menjél. Én egyelőre nem megyek, mert nincsen ehhez sem bátorságom, bár pénzem az talán még lenne is rá. Ha akarnám, akkor összekaparnék rá valahogy, tehát ez utóbbin már nem múlna. Bizonyos dolgok miatt esélyem sincsen az ismerkedésre sem, nemhogy a szexre, testi kapcsolatra.

Itt, egy hivatásosnál is olyan dolgokkal kellene megküzdenem, amikre mások, az "átlagemberek" még csak nem is gondolnak. Én mondjuk nem "töketlennek" nevezem magamat, mert ezt valahogy méltatlannak érzem. Nem tehetek arról, hogy ilyennek születtem.

Visszatérve a kérdésre, neki az a dolga, hogy a pénzért azt nyújtsa, amit kell, tehát elvileg nem kellene, hogy zavarja a hozzá fordulók problémája.

2013. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

miért lenne töketlenség az, ha nem hozta a frászt lányokra, hogy abortuszra kell-e menniük vagy nem? inkább pozitívum.

de hivatásoshoz fordulni gáz.

2013. aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Töketlen:


1. Összesen egy lánnyal volt dolgom életemben, de vele se jutottam csókig se. Lett volna lehetőség, de elszúrtam.


2. Később férfias viselkedés helyett nyafogó kislánnyá váltam, az összes problémám a nyakába zúdítottam, és elijesztettem.


3. Ha helyzet lett volna valamiféle továbblépésre, soha nem mertem megragadni a lehetőséget. Hogy miért, arra nem tudok választ adni.


A jelző bizony, helytálló.

2013. aug. 21. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!