Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves fiú vagyok szűz. Az...

21 éves fiú vagyok szűz. Az gáz hogy én jobban vágyom arra hogy egy lány szeressen engem mint a szexre?

Figyelt kérdés
Velem egykorú szűz fiúk a szexre vágynak jobban, én viszont inkább a szerelemre, vágyom a szexre is de a szerelemre joban. Ez mér van? Am nem vagyok egy érzelgős tipus!

2013. aug. 20. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

az faxa.

hát én már 7 éve kb nem vagyok szűz, mégis ugyanugy vagyok mint te. nem szex kellene, hanem egy lány, aki szeret. magamért.

2013. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22/F ez mg hozzatartozik.
2013. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mert akiknek jut belőle, azoktól azt hallani, hogy a szerelem sokkal csodálatosabb, mint az érzelemmentes dugás.

És te is akarod magadnak ezt a jónál is jobb dolgot.

Szerintem ennyire egyszerű.

2013. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nem gáz ez,inkább helyes gondolkodás!
2013. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
az ilyen hapsik miért vannak ilyen kevesen ? 18/N
2013. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 23 vagyok. Mondjuk, hogy szűz, bár nem teljesen igaz de annak tekintem magam. Volt már barátnőm de végülis nem szexeltünk, nem is volt petting. Mindegy. A lényeg az, hogy minden nap érzem szinte, hogy hiányzik egy ember akiben feltétel nélkül megbízhatok és aki bízik bennem. Egy lány, akit megölelhetek és akinek jólesik a gyengédség, a szeretet és az, ha törődnek vele. Egy olyan lány, aki a mosolyával tesz boldoggá igazán. Hát nehéz ezt elmondani, de nekem sem a szex hiányzik hanem egy valódi érző lány, aki képes szeretetet adni is és kapni. Annyira furának érzem, hogy ilyet le kell írni. Szerintem beteg ez a világ mert tényleg a kapcsolatok nagy része valamiféle kényszer és sok a veszekedés, sírás, szakítás. Sokan nem látják be, de valamilyen érdekből vannak inkább együtt a másikkal. Főleg a fiúkra jellemző ez, hogy mondják-mondják de nem is szeretik a lányt csak addig kell míg nem találnak újat. Persze nem kizárólag rájuk korlátozódik mert a lányok között is sok az, aki a pénzért vagy csak a jó testért, jó arcért van együtt egy fiúval, közben ki nem állhatja csak legyen kivel mutatkozni. Nem jó ez. Néha arra gondolok, hogy jobb lenne elköltözni valami olyan helyre ami távol van a civilizációtól és nem látnám ezt. Már akkor is sokkal jobb lenne, de igazából szeretnék példát mutatni, ha egyszer lesz kivel, hogy máshogy is lehet. Mert lehet egy embert igazán szeretni. Szívből és őszintén. Ezt most leírtam. Így is gondolom.
2013. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem gáz, valakinek kellenek a szexhez az érzelmek
2013. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hatos, Szívemből szóltál! (pontosabban írtál)
2013. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Óóóó :( de most komolyan miért vannak ilyenekből ilyen kevesen? Dehogy gáz, sőt!!
2013. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én általában így vagyok mint te, de most perpill csak egy pina kéne :S

f19

2013. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!