Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves fiú vagyok szűz. Az...

21 éves fiú vagyok szűz. Az gáz hogy én jobban vágyom arra hogy egy lány szeressen engem mint a szexre?

Figyelt kérdés
Velem egykorú szűz fiúk a szexre vágynak jobban, én viszont inkább a szerelemre, vágyom a szexre is de a szerelemre joban. Ez mér van? Am nem vagyok egy érzelgős tipus!

2013. aug. 20. 17:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Én is ezért voltam szűz 24 éves koromig.. aztán jött a nagy Ő :)))
2013. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Szergej55 ***** válasza:
Igazad van, nekem is sokkal jobban kellene egy értelmes nő, akivel lehet beszélgetni, ezt-azt csinálni, mint egy két lábon járó p***, és én sem vagyok valami érzelgős, ezt kijelenthetem.
2013. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok,csak 23 évesen.A szex számomra abszolút másodlagos tényező.Inkább az,hogy szerelmes legyek és szeressük egymást.De eddig semmiben nem volt szerencsém e téren.nem vettem eddig észre egy lányon sem,hogy bejönnék,tetszenék v hogy akarna esetleg megismerni.Tuti,hogy a külsőmmel vannak bajok gazdagon.mert mi más lehetne az oka egy ismeretlennel szemben...

Meg hát ugye veszett fejsze egy olyannál próbálkozni,akinél alapból halálra vagy ítélve.Akiknél meg megpróbáltam,azok meg nem jöttek össze ezért vagy azért.

Úgyhogy én már egyáltalán nem bízom ebben az egészben,hogy valaha összejövök egy olyan lánnyal,akivel kölcsönös lehet ez a viszony.

2013. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Hasonlóan gondolkodom de azért én 50-50%ban vágyom a dologra :)
2013. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
kincs vagy, ez ritka pasiknál
2014. máj. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!