Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért baj az ha egy 13 éves...

Miért baj az ha egy 13 éves lány nem szűz?

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 10:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem baj, nyugodtan dugj össze vissza. 20 évesen senkinek se fogsz kelleniugy elleszel használva... most babázás helyett kefelsz. Majd 20 évesen babázol. Mindrnkinél máshogy jön. Amugy tényleg szánalmas hogy a mai tizen éveseket ilyen könnyű becsalogatni a mézeskosárkába.......
2013. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
13 évesen? grat
2013. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Hát ha magadról baszélsz, akkor gratulálok! Még ha úgy rzed is, hogy te már "nagylány" vagy, akkor sem kellene ilyet csinálnod! Mellesleg,aki 13 éves kislánnyal szexel, az pedofil.
2013. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mert a szexhez még nem elég idős és egy életre bebizonyítja, hogy egy ribi
2013. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
65%
#3-nak mondanám, hogy vannak kivételek!(mint mindig) Én is 13 vagyok és már egy páran próbálkoztak, de mindig ellöktem magamtól őket. Én is utálom, ha azt mondják, hogy babázni kellene. Szerintem nem, de azért ez már sok. Nekem is volt már pasim, és már az elején lerendeztük, hogy nem. Sztem normális, ha érdeklődünk már a másik nem felé, most nem akarok okoskodni, de akkor is... Szerintem baj, nem is kicsit.
2013. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 PHP de kóder! ***** válasza:

"2.Aki ennyi idősen szexel az vagy teljesen hülye,vagy egy faszcibáló."


mi az a faszcibalo?

2013. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
78%
Öm én most leszek januárban 13 éves de 13 évessen szexelni??Ne haragudj de azért én bevallom saját magamnak,hogy én még nem vagyok érett sőt én még szoktam babázzni is meg még egyéb játékokkal eljátszani :).Egy 13 éves lány még testlieg lelkileg nem készült fel a szexre ennyi..Ezekből lesznek majd később a pr*stik.
2013. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Mért baj? -.-" Fejtsem ki??
2013. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 KJUsul ***** válasza:
77%

Először is ne legyünk képmutatók. 13 éves lányok már mentek férjhez Európában is jó pár évszázadon át. A Rómeó és Júlia történet sem éppen légből kapott (Júlia 14 volt és már nem volt szűz, mikor Rómeóval lefeküdt).


Tehát ne tegyünk úgy mintha ez sose történt volna meg. A vágyak feltámadása teljesen természetes, nincs benne semmi botrányos. Ugyanakkor természetesen túl fiatal és éretlen egy 13 éves lány a szexhez. Legalábbis az esetek 98%-ában. Ugyanakkor tény az is, hogy a felmérések szerint, a szüzességüket elvesztő 14 év alattiak több mint 91%-a a legalacsonyabb intelligenciájú, míg a maradék a legmagasabb intelligenciájú gyerekek közül kerül ki!


Tehát ez nem egyedi eset, hanem egy társadalmi folyamat része, tetszik vagy sem. Foglalkozni kell vele. Véleményem szerint, ami történt, megtörtént. Ha elítéljük az ilyen lányt, magunk taszítjuk szajhalétbe. Segítség, irányítás és elfoglaltság kell neki, nem prédikáció. Erre van tanulás, a könyvtár és a sport. Ha ezt megértjük, a probléma többé nem lesz probléma.

2014. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
köszi 29-es
2014. ápr. 13. 16:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!