Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan lány, aki szűz...

Van itt olyan lány, aki szűz és csak szexkapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
ez nem reklám, sem felajánlás, mielőtt még újra törölnék a kérdésemet.

2013. szept. 7. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Képtelenség hogy valaki a féltve őrzött kincsét odaadja egy jöttmentnek...
2013. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Biztos van de nem rád hanem rám várnak.
2013. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Ha olyan lányra gondolsz aki szűz, de nem azért mert az akart maradni, hanem mert úgy jött ki neki és mostanra legszívesebben elveszítené, akkor olyat spec ismerek, de neveket nyilván nem fogok mondani...
2013. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
egyikőtökre sem ;) hanem rám :P a helyes, sportos fiúk jönnek be nekik :)
2013. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

Van, raadasul nagyon sok! Valaszthatsz böven, csak eleg alacsonyra kell tenned a mercet!


Most komolyan? Szerinted, aki ilyenre valaszolna, attol felallna neked?

2013. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Vannak, de aki itt írogat (beleértve magamat is) annak esélye sincs egy ilyenre. Ezeket tömegesen szűztelenítik a jóképű menő pasik akik mindig minden buliban ott vannak és még az sem érdekli őket, ha a lány még 14 se múlt el.


A szűz lányok és a szűz fiúk motivációi teljesen ellentétesek. Egy lány minél tovább megőrzi, annál értékesebb lesz a számára és ezért is létezhetnek még 20-30 éves szűz lányok is.


Egy fiú pedig minél tovább megőrzi, annál lejjebb adja az igényét, de sokukat ez sem menti meg, mert saját akaratából egyetlen nő sem fog szexelni velük.

2013. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6

Ez hülyeség, én szűz vagyok és király, már többször is lett volna alkalmam elveszíteni, de egy riban..ccal biztos nem fogom....úgyhogy amíg nem találok egy értelmes lányt az is maradok....


17/F

2013. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

6-osnak!


"Egy lány minél tovább megőrzi, annál értékesebb lesz a számára és ezért is létezhetnek még 20-30 éves szűz lányok is."


Mutass már nekem légy szíves egy ilyen lányt, mert én meg komoly kapcsolatot szeretnék, és nagyon megbecsülnék egy ilyen lányt!

2013. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) várok még.
2013. szept. 7. 14:01
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Mivel még tapasztalatlan vagyok talán inkább egy szűz lánnyal szeretnék ágyba bújni.Inkább mint egy ilyen mai trendnek megfelelő parti r banccal,gusztustalannak tartom,visszataszító,szánalmas életvitel.Mivel érzelmesebb típus is vagyok,nem tudnék rögtön lefeküdni valakivel csak mert jó alakja van,mert ugye a mai fiatalok erre mennek rá,ha meglátnak miniben egy vonzó nőt egyből ez következik hogy ú de jó csaj de megd gnám,sokszor nem csak egymásközt mondják de ilyen alpári módon oda is szólnak a lánynak,szánalom.Na de a nyengébbik nemből is vannak szép számmal akik azért mennek szórakozóhelyre hogy szexelhessenek. Megjegyzem hogy bizony nagy különbségek lehetnek a du ás és a szeretkezés között.Érdekes módon benne is van a nevében. Minden esetre arra bíztatnék minden korombeli huszonéves srácot hogy ne adják föl az emberi értékeiket csak hogy duhassanak.Nem éri meg. Mindig lesznek olyan lányok akikre érdemes várni és most is vannak.
2013. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!