Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan lány, aki szűz...

Van itt olyan lány, aki szűz és csak szexkapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
ez nem reklám, sem felajánlás, mielőtt még újra törölnék a kérdésemet.

2013. szept. 7. 12:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

Tapasztalatom szerint itt ha akarnál sem tudnál szexkapcsolatra szűz lányt találni. Az a lány, aki jól néz ki és szexelni akar, az talál magának pasit. Azok a lányok viszont, akik itt dugni akarnak, nem véletlenül itt keresnek fiúkat. De a kedvencem, hogy egy idő után meggondolják magukat vagy nem tudom és nem írnak vissza. Ezt csak zárójelben jegyeztem meg.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, szerintem vannak nem is kevesen, ahogy már előttem is írták.

2013. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 pit.bull34 válasza:
Sportos fiuk a faszodat :DD meg focista :DD én meg állok valahol a motorommal (honda foresight 250) és máris tele vagyok szűz nem szűz csajokkal :DD
2013. nov. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
A szüzesség nem kincs, nem is erény, hanem egy állapot, ami egy idő után nagyon frusztrálttá tudja tenni az embert, ezért semmi baj nincs azzal, ha vki egy idegennel veszíti el, ha nem tud jobbat. (Csak úgy megjegyeztem, mert sokan túlmisztifikálják a dolgot és ez b4ssza a csőröm)
2013. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van. A szüzesség egy állapot. És egy idő után teher. Nekem lelkileg nem tesz jót, hogy 19 évesen is szűz vagyok, csak mert nem akartam olyannal elveszíteni, akit nem szeretek. Ez van. Marad a várakozás.


19/L

2014. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12. nem lehetne kitiltani azokat innen, akik kijátsszák a trágárságszűrőt? Nem véletlen találták ki, többek között én is utálom a káromkodást.
2014. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom annak mi lenne az értelme, köztudottan a szűzek hamar esnek szerelembe, szerinted mi lenne ha vkivel lefeküdnének? Az első adandó alkalom után már jönnének fel az érzések, és ők szívnák meg. mert a pasinak ez csak egy szűztelenítő dugás volt. Nagyon megérné ilyenbe belemenni; nem? Csak az megy ilyenbe bele, aki nagyon kivan.
2014. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!