Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért baj az ha egy 13 éves...

Miért baj az ha egy 13 éves lány nem szűz?

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 10:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%

Ez most komoly?

Azért mert ezzel egy életre bebizonyítja az a bizonyos 13 éves lány hogy egy ribi, és így remélem nem lesz egy komoly kapcsolata sem annak a bizonyos 13 éves lánynak.

2013. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Mert ennyi idősen nem kellene még ilyen szintre eljutni.A szexhez kell bizonyos érettség, arról nem is beszélve, hogy aki nemi életet él, vállalja, hogy bármikor becsúszhat egy gyerek.
2013. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

kb. ahogy az első mondja. Meg egy 13 éves még kislány. Akármilyen fejlett gondolkodásúnak tartja magát: NEM az. Lehet háborogni, de akár hiszitek, akár nem, szinte minden 13 éves okosabbak, tapasztaltabbnak, érettebbnek gondolja magát. De nem azok.

Szerinted miért mondják sokan az ilyen kérdések alatt, hogy még babáznia kellene, nem a faszt markolni....Gáz, mert még nem felkészült se testileg, se lelkileg.

Én 13 évesen legóztam még...a cigányok dugtak annyi idősen az általános iskolámban, és most mindnek gyereke van...Hová tart a világ, én tuti megbeszélem ezt időben a lányommal ( ha lányom lesz)...

Fu de felk.rtam az agyam. Kis sz@rháziak kefélnek orrba szájba és még felháborodnak, ha azt mondjuk rájuk, hogy baj...

2013. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%

Nem nagyon jó dolog, hogy egy általános iskolás korú lány már szexelt.

Lehet hogy testileg érettnek néz ki, de még kislánynak számít. Még mással kellene foglalkozni, mert a gyerekkorát nem éli ki normálisan.

2013. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%
mert szanalmas azert 13 eves nagyok kozze kell tartozni meg mert a baratnok elott hencegni mutatni ki a nagy lany ajjj fujj. nem normal ott meg mar a nevelesben is gond van a szulok is 1 arant hibasak nem figyelnek a gyerekre de hat ez van! F 24
2013. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy 13 éves lány nem szűz, akkor nagyon elértékteleníti saját magát és nem fogják becsülni. És nem ok nélkül nem becsülik!
2013. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
10%

miért lenne baj?

a baj, az, inkbb, hogy olynaokkal vannak, mint vmi ocska bieber ivadékok. nem férfiakra buknak, hanem szőrtelen, csigatestű egyszálbél kis takonypóc "fiúcskákra"

2013. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%
13 évesnek férfi? Az kellene még csak, mintha az ilyen korú lányok nők lennének...
2013. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%
Ki mondta h baj? Nekem pl nem baj, míg nem a lányomról van szó.
2013. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
72%

1. válaszoló vagyok, és annyit még hozzátennék, ha megismerkednék egy lánnyal aki nagyon bejön, és kiderülne róla hogy 13 évesen vesztette el, akkor csak ennyi lenne a reakcióm:

Viszlát.

2013. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!