Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mindenki olyan nagy...

Lányok! Mindenki olyan nagy dolognak tarja a szüzessége elvesztését? Ez tényleg nagy erény egy nőnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom...Én nem tartottam olyan nagy dolognak. Azaz lefeküdtem egy olyan fiúval, akit szerettem és akinek nem "sajnáltam" odaadni magam. (amúgy azóta is Vele vagyok:)) De nem éreztem semmi változást másnap. Azaz nem voltam úgy vele, hogy ahh végre elvesztettem bla bla. Megtörtént és kész.:)
2009. nov. 2. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
(elnézést, én pasi létemre kérdésre kérdéssel: Te látsz-e különbséget a turkálóból vásárolt áru, és a márkaboltban vásárolt új közt? Nos gondolom a kérdésed alapján nem sokat,a lényeg hogy 'bele lehessen bújni'.)
2009. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
nem erény. de az igenis rohadt nagy előny, ha egy nő nem fél a brétől, és tud vele mit kezdeni. a szűz lányok meg általában nem valami nagy formák etéren ugye.
2009. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Hmm az első nagyon helyesen megfogalmazta.

19F

2009. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy olyat írtam ami alapján lenne jogod ilyet feltételezni rólam...Nagy dolog persze, de nem érzem úgy, hogy megváltotta volna az életem...
2009. nov. 2. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a ruha és az ember más. Itt látszik, hogy vannak olyanok akik számára a nők csak használati tárgyak.
2009. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
az első válaszoló éppen h nem lealacsonyított minket (17L) azzal h leírta a turkálós esetet. szerintem tökéletesen igaza van. nem a ruhához hasonlított minket, vagy ha még ugy is gondolta akkor abban is lehet igazság. én is ugy gondolom h a szüzesség megtartása a házasságig nem a legjobb megoldás, de fűvel fával összefeküdni.. még rosszab. és vannak olyan fiúk akik a tapasztaltságot keresik egy nőben. vannak akik azt értékelik h nem dugta végig öket a fél világ. ízlések és pofonok
2009. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted nem nagy érték. És most felteszel egy provokatív kérdést. Nyilván olyan választ vársz, ami téged fog megerősíteni, igazolni, hogy a szüzesség tényleg nem nagy érték.
2009. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, én sem tartottam nagy dolognak, amikor megtettem, de tény, hogy utólag jó rágondolni, hogy végre megtörtént. azelőtt sokat paráztam ezeken a "szüzesség"-dolgon, és nagy áldás, hogy most már nem kell ilyesmire gondolni.. :)
2009. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elméláztam utána, hogy na most sikerült egy olyan dolgot tennem, amit nem tudok visszacsinálni... később jöttem rá, hogy igazán lényegi változás nem történt. Nem lettem se butább, se csúnyább és nincs a homlokomra írva piros neonnal, hogy "dugható" :)
2009. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!