Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki h élte meg a szüzessége...

Ki h élte meg a szüzessége elvesztését? :D

Figyelt kérdés
akkori kort is írjatok meg nemet :D
2011. jún. 13. 01:03
1 2
 1/14 WhiteLabel ***** válasza:
44%

Bennem túl nagy nyomott nem hagyott a dolog:D

14voltam, ballagás utáni bulin megrántottam az osztájtárs csajt, aki 16volt mert kétszer bukott, értelmi szintje nulla melle segge jó volt, tudta mi a dolga azt ennyi:D


19F

2011. jún. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Életem legcsodálatosabb éjszakája volt. A Szerelmemmel történt, egy évnyi járás után (neki én 2. voltam, de én kényeztettem életében először orálisan:)), gyertyák, hangulatos zene, gyengédség, hosszú előjáték és hosszú, igazán szerelmes szeretkezés... Soha nem fogom elfelejteni. Azóta is Ő a párom, remélhetőleg egy életre :) 17,5 voltam, mikor megtörtén, Ő 19.

20/L

2011. jún. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt túl nagy élmény sajnos. Itthon voltunk, mindketten eléggé fel voltunk izgulva,és egymásnak estünk. Később viszont kaptam egy romantikus-zenés gyertyafényes szeretkezést is. ^^ 18/L
2011. jún. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hosszas tervezgetések ellenére elég spontán történt az akkori párommal. Kicsit bénázós volt, de pont így volt szép. :) Akkor 16.5 voltam ő 17.

20L

2011. jún. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Már nem emlékszem rá.

29/L

2011. jún. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem volt senki otthon a barátomnál, úgyhogy ott aludtam nála (ez egyébként nem volt szokatlan). már régóta terveztük a dolgot, ehhez képest nem igazán volt romantikusnak mondható, inkább bénázásnak (mindkettőnknek az volt az első), de én nem bántam, nagyon édes és figyelmes volt velem.
2011. jún. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat (:
2011. jún. 13. 01:40
 8/14 anonim válasza:

Részeg voltam, nem emlékszem. A csaj 26 volt én 18.


24F

2011. jún. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Sehogy de ha így fojtatódik akkor pénzbe fog kerülni...

20F

2011. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

uccsó lol


Nekem nagyon szar volt. 18 voltam, a csaj is, ráadásul ő is szűz. Full egymásba voltunk zúgva, csomó előjáték, petting, stb... Ennek ellenére baromira fájt neki, hiába voltam óvatos, kb negyedig bement, utána sziszegés, hogy hagyjam abba, csomó vér... ááá rettenetes volt...


Ennek ellenére én foglalkoztam végig a csajjal, ő meg kb hozzám sem ért... szóval a végén nekem sajogott mindenem, ő meg vigyorogva távozott. Önző p*csa :S

2011. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!