Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én vagyok az egyetlen aki...

Én vagyok az egyetlen aki nagy dolognak tartja a szüzessége elvesztését? :S

Figyelt kérdés

Hello,szóval én igenis úgy gondolom,hogy ez olyan dolog amit nem adok oda akárkinek aki egy kicsit is tetszik. De mostanában mindenhol csak azt hallom,hogy a mai világban ez már nem nagy cucc meghogy úgyis szar az első alkalom,gyorsan legyünk túl rajta. Még úgysem aktuális,tudom de akkor is úgy gondolom,hogy olyannal szeretném elveszíteni akit tényleg szeretek és nem egy hónapja járunk.

14/L


2011. márc. 6. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Óhhh...nem hallottad még az én elméletemet a szüzesség elvesztéséről. Annyit elárulok, hogy akinem odaadom a világ legnagyobb mázlistája lesz.
2011. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:D
2011. márc. 6. 18:56
 3/17 anonim ***** válasza:
3%
megdugjalak?
2011. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
20%
Legalább a 17-et várd meg, mert ha már most elveszted, akkor csak egy kis rib@nc leszel, semmi más.
2011. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

nyugi ezzel nem vagy egyedül...a barátnőmnek is ilyen a felfogása, és szégyen vagy sem, de nekem is...még szűz, de elhatározta, hogy majd nekem adja és én is neki, de csak ha már felkészült és tényleg akarja.

attól hogy más már 13-14 éves korában elveszti, nem kell követni...attól, hogy az első rossz az nem mindenkinél igaz (szerintem :)

2011. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
a lányoknak nagy dolog, a fiúknak nem
2011. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát egyrészt szerintem körülbelül 16 után már nem kor kérdés hanem felfogás meg igazából nem csak a szüzességről van szó,hanem általában én nem tudnék lefeküdni valakivel akinek csak a külseje fogott meg. Nemtudom,hogy fiúknál,hogy van de biztosan egyénfüggő nem lehet azt mondani,hogy nekik nem nagy dolog..
2011. márc. 6. 19:11
 8/17 Norb66 ***** válasza:
100%
Nagyon is jól gondolod, csak is azzal veszítsd el akit szeretsz! Őrizd meg magad, és nem fogod megbánni :)
2011. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a normális felfogás. Attól, hogy a nagy többség felelőtlenül kezeli a kérdést, még nem kell neked is. Szerintem a barátod, akit egyszer majd minden eddiginél jobban fogsz szeretni, örülni fog neki, ha neki adod oda először magad. Én 22 éves vagyok, és 19 évesen feküdtem le azzal a sráccal, akivel azóta is együtt vagyok. Nem bántam meg, hogy vártam rá.:)
2011. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztató válaszokat,szerintem is jó így ahogy van aztán majd ha eljön az idő..:)
2011. márc. 6. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!