Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én vagyok az egyetlen aki...

Én vagyok az egyetlen aki nagy dolognak tartja a szüzessége elvesztését? :S

Figyelt kérdés

Hello,szóval én igenis úgy gondolom,hogy ez olyan dolog amit nem adok oda akárkinek aki egy kicsit is tetszik. De mostanában mindenhol csak azt hallom,hogy a mai világban ez már nem nagy cucc meghogy úgyis szar az első alkalom,gyorsan legyünk túl rajta. Még úgysem aktuális,tudom de akkor is úgy gondolom,hogy olyannal szeretném elveszíteni akit tényleg szeretek és nem egy hónapja járunk.

14/L


2011. márc. 6. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jól gondolod! én 20 vok és szintén szűz.
2011. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Na hála Istennek, van még a világon normális lány! Örülj, hogy ilyen vagy és legyél nagyon büszke magadra!
2011. márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Ixdecske ***** válasza:
Azzal veszísd el aki mellett biztonságban érzed magad és szereted és ő is téged
2011. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem akarok ünneprontó lenni, de én is így gondoltam. aztán jött egy srác akibe szerelmes lettem és lefeküdtem vele, utána szembesültem azzal hogy nem minden az aminek látszik.. szóval nem lehetsz elég óvatos :/
2011. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
sajnálom:S
2011. márc. 9. 19:51
 16/17 anonim válasza:
Nyugodj meg nem te vagy az egyetlen! Én is annak tartottam igaz 16,5 éves voltam, de nem 1-2 hónap után történt meg ennyit elárulok, sőt nem is fél év után. Szerintem is jó dolog, hogy ilyen vagy és így gondolod. Most 19 vagyok, de soha egy percig sem bántam meg, hogy vele volt az első. Egy bizonyos korhatár felett szerintem ez a lényeg, ha érzed, hogy szereted akkor sosem fogod megbánni és mindig egy szép emlék lesz. Mással én sem tudnám elképzelni. És hidd el, ha nagyon sokat jelentesz neki várni fog rád ameddig szeretnéd. Szerintem egy srác ezzel tudja leginkább bebizonyítani, hogy mennyit jelentesz neki. Csak így tovább, ne hagyd, hogy elsodorjanak magukkal az olyan lányok akik minden 2. héten mással vannak, és könnyen adják magukat!
2011. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem járok senkivel sem, de magammal gyakran csinálom. Nem ujjazom magamat, de a párnámat nagyon szeretem :)

Ha nem akarod elveszíteni, legalább próbáld ki magaddal, hogy élveznéd e egyáltalán.


20 éves lány

2011. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!