Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok Ti mikor és hogyan...

Lányok Ti mikor és hogyan éltétek meg a szüzesség elvesztését?

Figyelt kérdés
Köszönöm, ha írtok kort is.
2011. márc. 4. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17 voltam és semmi különös érzés nem volt.Kicsit izgultam,de rájöttem h nem nagy dolog a szex!Nemtom miért paráznak tőle.Azért érdemes aggódni,hogy megfelelően védekezik-e az ember!23N
2011. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
16 voltam. Egy kisbuszban,tudatmódosítószer hatása alatt. A szerelmemmel, akivel azóta is együtt vagyok. Semmit nem bántam meg, mert az életben, amit teszek, mindenből tanulok és nem követem el még egyszer, ha hibázom ! Nem fájt, az 5.6. alkalom után véreztem picit.. De nem hittem volna, hogy még mindig velem marad :)) Boldogan élünk azóta is.
2011. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
14 voltam.. nyáron történt egy buliban a parkban :) nem véreztem és nem is fájt :)
2011. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én most,Valentin napkor.Nagyon romantikus volt,nem bántam meg,nem fáj,csak eleinte furcsa volt. =)Egyébként szerintem ha valaki tényleg szeret valakit és lelkileg is érett a szexre,akkor az nem fogja megbánni.

Ł/16

2011. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17 nyár volt. régóta ismertem az illetőt és nagyon tetszett. összejöttünk. annyira kívántuk egymást, hogy megtörtént... sajnálom, hogy két hét után lefeküdtem vele. ezután kb. csak a szexről szólt a kapcsolatunk. később szexkapcsolat maradt közöttünk, ami részemről véget ért. csúnyán megsértett. ez az élet :)
2011. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja és őrülten szerettem. még mindig. ennyi :)
2011. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
14voltam nem fáj és nem is véreztem nagyon jóó volt és nem bántam meg:D
2011. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Tavaly nyáron, 17 évesen, nálunk, az akkori barátommal. 2 hete voltunk együtt. Már rég szakítottunk, de még szeretem, nem vagyok túl rajta :/


18/L

2011. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17 éves volta a barátommal 2 hónap járás után,aznap mutatott be a szüleinek és este meg is történt a dolog nem fájt egy kicsit véreztem! Azóta is együtt vagyok a párommal(13 hónapja) nem bántam meg! 18/L
2011. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15 éves voltam, és a barátommal történt, persze nem 1-2 hónap után. És azóta is együtt vagyunk.17/L
2011. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!