Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek tényleg törvénysze...

Szerintetek tényleg törvényszerű, hogy aki 14-15 évesen elveszti a szüzességét, az ribanc lesz?

Figyelt kérdés
Ilyen témájú kérdéseknél a válaszok túlnyomó többsége az, hogy igen. Én személy szerint sok ellenpéldát ismerek mindkét oldalról, azaz ribancokat, akik 18-20 évesen vesztették el, és rendes, jól tanuló lányokat, akik 14 évesen.
2009. nov. 1. 14:35
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
74%

Nem törvényszerű szerintem se, mint azt már sokan le is írták, bár számomra kicsit ellenszenves egy olyen lány aki 14-15 évesen veszíti el, de ez én vagyok, az én "problémám".

Alapvetően senkit se érdekelne ez a téma, úgy gondolom, amíg senkit se érne semmiféle "kritika" (gyk beszólás) emiatt. Az a baj, hogy sokan szoronganak, mert 18-19-20-21 stb korukban szüzek. Természetesen a legtöbben a környezetük véleménye miatt rettegnek. Lehet mondani, hogy "engem az nem érdekel", "törődjön a saját dolgával", de van időszak, amíg nem tudod befolyásolni túlzottan, hogy milyen közösségbe kell, hogy menj. Ha ott pedig sokan vannak hasonló véleménnyel rólad, akkor kétlem, hogy túl sok képesek lennének az egészet lenyelni mindenféle rossz közérzet nélkül. Ugyanez a másik oldal is. Lehet többen azért érzik rosszul magukat, mert hogy leribancozták őket, holott ő csak elérkezetnek látta az időt, nem értette miért kellett volna várnia és csupa negatív támadást kap. Néha ez lehet ösztönző is, de az esetek 99%-ban szerintem csak rosszabb lesz tőle a helyzet. Ha toleránsabbak, megértőbbek lennénk a másikkal szemben és felfognánk, hogy a "mocskos ribanc" (egyik véglet), vagy a "nyominger" (másik véglet) milyen kib*szott szarul esik a másiknak, szerintem rohadtul senki nem foglalkozna a kérdéssel.


(Nem valami jó a véglet szó használata nekem, de most nem jutott nekem se jobb eszembe)


Sárky

2009. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
0%
Szerintem 14 az tuti ribanc a 15 az annyira nem 16 az már nem gáz 18/F
2009. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem attól hogy valaki 14-15 évesen evszti el a szüzességét még nem biztos hogy ribanc. Én például régebben úgy voltam vele hogy majd 18 éves korom utána akarom elveszteni a szüzeségem és 14 évesen megismertem a mostani barátomat, majdnem 16 voltam amikor elösször megtörtént a dolog és lassan 2 éve nagyon boldogok vagyunk együtt:)
2009. nov. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!