Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek tényleg törvénysze...

Szerintetek tényleg törvényszerű, hogy aki 14-15 évesen elveszti a szüzességét, az ribanc lesz?

Figyelt kérdés
Ilyen témájú kérdéseknél a válaszok túlnyomó többsége az, hogy igen. Én személy szerint sok ellenpéldát ismerek mindkét oldalról, azaz ribancokat, akik 18-20 évesen vesztették el, és rendes, jól tanuló lányokat, akik 14 évesen.
2009. nov. 1. 14:35
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Azért, mert egyszerűen nem tudom felfogni miért látjátok ennyire fekete-fehéren a dolgokat. Szerintem nem feltétlenül ribanc az, aki ennyi idősen kezdi, hiszen ribancnak azt nevezzük, ha nem tévedek, aki mindenkivel, érzelem nélkül.
2009. nov. 1. 14:47
 12/43 A kérdező kommentje:
20 évesen nem vagyok nő? Nocsak! És mondd csak mucika, hány éves korától nő egy nő?
2009. nov. 1. 14:49
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyátalán nem törvényszerű, ahogy kb semmi sem az. Mindenre van példa és ellenpélda. Én ismerek olyat aki 14 évesen vesztette el és ribanc lett belőle, de olyat is aki azóta is együtt van azzal a fiúval és azóta szerető családanya (nem anyukám az) és soha nem volt ribanc.

És ugyanúgy 18 éveseknél is meg lehet találni ezt a két végletet.


Egyébként engem is érdekelne, hogy hány éves korától is nő a nő?

2009. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Jah, bocsi 19/L
2009. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
11%
ja, és 28/F
2009. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
általánosítás általánosítás hátán...én úgy vagyok vele,hogy aki hamarabb tapasztal,az hamarabb tanul a hibáiból is,és annál érettebb,felelősségteljesebb lesz az idő múlásával,minél több dolgon ment keresztül.Az pedig,hogy ki lesz olcsó nő/lány:) az teljesen nevelés és hozzáállás kérdése.A kor miatt veszekedni pedig szerintem hülyeség,mert lehet egy 20éves is éppoly tapasztalt mint egy 30,40 mert senkivel nem bánik egyformán a sors...17/L
2009. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

"20 évesen BIZTOS nem nő egy lány,..."

"...úgy 2-3% lehet..."

"Nincs olyan hogy hogy x éves kortól nő a nő..."


Látok némi ellentmondást.

2009. nov. 1. 15:22
 18/43 anonim ***** válasza:
46%
Jaj, miért tudtam előre, hogy egy rendkívűl "érett" férfi köt bele abba, hogy mitől nő a nő? Gratulálok.
2009. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
69%
Tisztában vagytok egyátalán a RIBANC fogalmával? MErt úgy tudjátok köpködni mindenfelé. Ezen az oldalon olyanokat olvasok...Hogy megkérdezi a szegény lány hogy 14 évesen elvesztette a szüzességét, mit gondoltok róla, és a fele a kérdezőknek lehurrogja hogy milyen egy ribanc...Bezzeg ha egy fiú teszi az nem. Kicsit középkorias felfogás. Na de hogy a kérdésre is válaszoljak: Miért lenne törvényszerű. Én 14és fél évesen vesztettem el a szüzességem,egyszer feküdtem le egy emberrel, és azóta csak egy pasival voltam és vagyok. Ez nem törvényszerű, ez ember és neveltetés illetve környezetfüggő. 18/L
2009. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy vannak olyanok is itt, akik nem köpködnek reflexből. Neked, utolsó válaszoló, köszönöm a választ, ha végigolvastad a hozzászólásokat, tudod, hogy én sem ítélek elsőre.
2009. nov. 1. 15:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!