Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek tényleg törvénysze...

Szerintetek tényleg törvényszerű, hogy aki 14-15 évesen elveszti a szüzességét, az ribanc lesz?

Figyelt kérdés
Ilyen témájú kérdéseknél a válaszok túlnyomó többsége az, hogy igen. Én személy szerint sok ellenpéldát ismerek mindkét oldalról, azaz ribancokat, akik 18-20 évesen vesztették el, és rendes, jól tanuló lányokat, akik 14 évesen.
2009. nov. 1. 14:35
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
73%
14 évesen vesztettem el, azóta rendszeresen, majdnem minden nap van szex a barátommal, akivel nagyon imádjuk egymást,ár 3 éve.:) vele vesztettem el..nem voltam senki mással és ő is csak velem.:) mindenben jóban rosszban kitartunk egymás melett, (ezt már 1000× bizonyítottuk egymásnak). védekezés mindig van.! ribi vagyok? sztem nem...L\16
2009. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
54%
Végig, elsősorban a kommentekre értettem, kicsit felindultam, ám nem csak ezeken, hanem alapból a kérdések kommentjein. Olyan álszentek és szemforgatóak tudunk lenni,még anonimitásunk teljes tudatában is.
2009. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
18%
De érdemleges választ még a kedves 15:58-as sem tud felmutatni ugyebár.
2009. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
23%
16:26 Az előbbiekben már válaszoltam a kérdezőnek.A kedves 15:58as vagyok.
2009. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
67%
Nem feltétlen, de a tűzzel játszik. Előtte van még az egész élet. Lehet szerelmes a srácba akivel elveszti ilyen korán, de nem lát a jövőbe, lehet h nemsokkal később megromlik a kapcsolat, jön egy új pasi, azzal is szintén lefekszik, és így 18 éves korára több partnerrel is lefeküdhet-->ebből az következik hogy csökken a lány "értéke"(legalábbis én és szerintem még sok más fiú/férfi is így gondolja), és ez ad a dolognak egy kis ribancos beütést, mégha szerelemből is csinálta.
2009. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
ha van melle, nem.
2009. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim válasza:
Ha tényleg annyira szerelmes 14 évesen akkor várhatna egy kicsit...úgy 16 éves koráig. Miért kell olyan korán??? Még nem is teljesen érett a csaj, se testileg se lelkileg. Persze, attól hogy nem vagy szűz még tanulhatsz jól, logikus. 15/L
2009. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
Ez annyira baromság,miért lenne ribanc a csaj?ha szerelmes akkor tegye azt amire vágyik,ha ő ugy érzi,hogy felkészült rá,és lefekszik a szerelmével akkor nem ribanc ,én 15 évesen vesztettem el és még most is együtt vagyunk 3 év után is a barátommal.Senki nem ribanc azért mert ő ekkor és ekkor fekszik le a pasijával csak hát akkor az tényleg szerelem legyen. :)
2009. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
58%

ezt a hülyeséget ki a p@csa mondta????és a fiu az mindjárt strici lesz???

chh...

2009. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
75%
hát ez szép... én is 15 voltam amikor először lefeküdtem a bárátommal, most 20 vagyok és azóta is együtt vagyunk... szal nekem ne mondják hogy nem szerelemből volt, azóta is szeretjük egymást és nem csaltam meg egyszer sem. most akk énis ribanc vagyok, mert úgy tettem, ahogy a szivem szerint jónak láttam? sztem tele vagytok sztereotípiákkal
2009. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!