Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek tényleg törvénysze...

Szerintetek tényleg törvényszerű, hogy aki 14-15 évesen elveszti a szüzességét, az ribanc lesz?

Figyelt kérdés
Ilyen témájú kérdéseknél a válaszok túlnyomó többsége az, hogy igen. Én személy szerint sok ellenpéldát ismerek mindkét oldalról, azaz ribancokat, akik 18-20 évesen vesztették el, és rendes, jól tanuló lányokat, akik 14 évesen.
2009. nov. 1. 14:35
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
Én 15/l vok és szűz! régóta együtt vagyok a barátommal( nem,nekem a rég az nem két hónap...)és ha tényleg szereted és nem teszel fel gyakorikerdesek.hu-n olyan kérdéseket h "szerinted megtegyem vagy várjak még?" akkor nem ribanc csak szereti. de ez az oldal mondjuk azért van h mindenki a saját véleményét írja le sztem azt sem kell lepontozni aki azt írja h ribanc:D mert ez VÉLEMÉNY.
2009. nov. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
60%
15 évesen vesztettem el, egy egy éves kapcsolatban. Azóta is csak 2emberrel feküdtem le. A második barátommal is egy évig voltunk együtt, a harmadikkal pedig már több mint egy éve tart. Nem érzem magamat ribancnak. Akinek pedig az a ribanc aki 15évesen elveszíti, és minden körülmény tudása nélkül lehordja a lányt, azt csak szánni tudom, az egyszerűsége miatt.
2009. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
4%

szerintem igen. 14 évesen mit akar? menjen babázni 19/L vagy N


14évesen még nincs egy szervezet úgy kifejlődve, hogy teljes mértékben élvezni lehessen a szexet. 28/F

2009. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Pff milyen emberek vannak, nem értem mi a bajuk azzal aki 14 évesen veszíti el a szüzességét, egyáltalán nincs korán, ha már itt tartunk, inkább a 18 körüli kor van későn. Én is 14 voltam amikor lefeküdtem a barátommal, akibe szerelmes voltam és igen neki csak arra kellettem, kihasznált, de nem bánom, mert jó volt, és valahol meg is könnyebbültem, hogy végre nem vagyok szűz, azóta két pasival feküdtem le és mindkettőbe szerelmes voltam, olyannal aki iránt nem érzek semmit képtelen lennék lefeküdni. Nem hiszem, hogy emiatt ribanc lennék.

22L

2009. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
94%
Akik itt ilyen agresszívan válaszoltak. Azoknak nagy része huszonvalahány éves szerencsétlen, rút szűzlány. :D
2009. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
Azt hiszem, mindenkinek a maga ügye, hogy kivel fekszik le. Nem lehet mindenki házasságig szűz. Mindig lesznek olyanok akik hamarabb,és olyanok akik később vesztik el. Ugyanígy olyanok is mindig lesznek akik k*rvázzák és r*bizik őket és olyanok is akik azt mondják, hogy ha szereti akkor tegye meg. Mindenki saját maga dönti el a véleményét és a tetteit:)
2009. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
hülyeség, attól mert fiatalon kívánja már a szexet, attól még nem ribanc, persze csak ha azzal csinálja akivel komoly kapcsolatban van és szereti.
2009. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

A valószínűsége annak, hogy több partnere lesz, sokat csalódik és kiég, fokozott akkor, ha 14 évesen kezdi. Ez tény.

Azok az esetek, hogy 14-15 évesen kezdik a barátjukkal, és ő lesz a férjük, ritkák. Örülök, ha valakinél így alakult. A többség azt hiszi, 14 évesen hű de érett a szexre, de nem az. Meg átvágják páran. Nem mindenki veszi jól, ha csak "arra" kellett. Hány fiú, férfi panaszkodik itt, hogy a 24-25 évesek már sokat csalódott, kiégett férjfogók. Nem csoda, ha már 10 éve egyik kapcsolatból a másikba mennek, és senkinek sem kellenek igazán.

Persze ez nem mindenkire értendő, de tényleg kevés az az eset, amikor happy end a vége.

Sokkal jobb, ha valaki 20 évesen kezdi a szexet, azzal, akit egy életre szeret. Sokkal felszabadítóbb! Aki meg ezt az ember 14 évesen megtalálja, tényleg nem ribi. Csakhogy ez ritkaság.

2009. nov. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
42%

De miért kéne 20 éves koráig tartogatnia magát valakinek, mi abban a jó, ha az egész fiatalsága a szüzességének a megőrzésével megy el, ha korábban kezdi szerez tapasztalatot, mielőtt végleg leköti magát valaki mellett. Én ismerek olyat, akinek tizenévesen (15, 17-18 évesen) több komoly kapcsolata is volt, de mindig várt a tökéletes helyre és időre, a pasi már megvolt hozzá, de a tökéletes hely és idő aztán sosem valósult meg, aztán a szeretőjével veszítette el a szüzességét egy kocsiban, és nem bánta, hogy így történt, mert az a pasi és figyelmes és kedves volt hozzá, csak azt hogy nem tette meg korábban, és olyanokkal nem tette meg akik szerették. Egyébként sok mindenkit zavar, ha szűz a másik fél, engem is mert jártam már úgy, hogy majdnem összejöttem egy nálam idősebb sráccal akiről kiderült, hogy szűz, de aztán visszaléptem. Bírom az ilyen szöveget, hogy várjál még x évet, ja várjon 40 éves koráig akkor már tuti elég érett lesz hozzá és a kutyának se fog kelleni.

22L

2009. nov. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
68%
A másik véglet vagyok, aki 18 éves kora körül vesztette el... Én ezt nem gondolom későinek, nem is tartogattam senkinek a szüzességem, egyszerűen így alakult. Mégsem bánom, hogy így történt mert addigra többet tudtam a testemről, mint 14 évesen. Én nem hurrogok le senki, hogy mikor, hogyan, kivel történik meg az első, csak ha már 14-15 körül van tudja, hogy mi az amire szüksége van a szexben, élvezzék mindketten és ne azért csinálja, hogy a másiknak jó legyen, vagy ha nem teszem meg elhagy meg stb.
2009. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!