Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért annyira gáz a mai...

Miért annyira gáz a mai világban ha egy lány még 17 évesen is szűz?!

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 11:10
1 2 3 4 5
 31/41 jeszko válasza:
Mert átestünk (mint mindig) a ló másik oldalára. Régebben ragaszkodtak hozzá, hogy a lány szűzen menjen férjhez. Ez a másik véglet (bár a római katolikus egyház hivatalos álláspontja ma is ez, de ennek ellenére ritka a szűzen férjhez menetel a gyakorló katolikusok körében is). Szerintem ne űzzünk sportot se a szüzesség megőrzéséből, sem pedig a minél előbbi elvesztéséből. Ahogy alakul, úgy legyen (természetesen bizonyos életkori megkötésekkel). A sok csúfolódó "szűzgyűlölőt" pedig próbáljuk meg levegőnek nézni, vagy ha lehetséges, győzzük meg őket, hogy mennyire ostobák szegények.
2013. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
Szerintem nem gáz. Én 18 elmúltam mikor elvesztettem. A szex meg csak akkor jó, ha mindkét fél odafigyel a másikra és nem önzően csak maguknak akarnak jót. Az a gáz ha már 30 elmúltál és még szűz vagy.
2013. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 egysegítő válasza:
Nem gáz inkàbb normális
2013. aug. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 Babó84 válasza:
94%

Egyáltalán nem gáz! Én 25 éves voltam, amikor elvesztettem a szüzességem, és egyáltalán nem szégyellem! Megfogadtam még tizenéves koromban, hogy csak azzal fekszem le, aki többre tart egy p.nc.nál, igazán komolyan vesz, és komoly érzelmeket táplál irántam. Utáltam az olyan fickókat, akik csak az alkalmat keresték, mikor fekhessenek le velem.


Így lettem 25 éves, amikor is összetalálkoztam a párommal, aki akkor 32 éves volt. Már az első találkozáskor teljes összhang volt közöttünk. Vele történt meg az első! Persze kicsit csodálkozott a helyzeten, de csodálatos élmény volt! :)

Azóta is Ő a másik felem, és 3 hónappal ezelőtt meg is született első közös gyermekünk, aki a mindenünk! :)


Lehet, hogy sokan hülyének tartanak, de nem hiányzik, hogy nem feküdtem le mással előtte, se utána!


28/L

2013. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:

Nem gáz, sőt mondhatni az egyik legnagyobb érték.


19F

2013. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szűzgyűlölő(van ilyen szó?:DD), de azért lássuk már be h aki nem vár 30ig, az nem k****rva
2013. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:

Hogy miért gáz , arról mi nem tehetünk, egy ,,elit'' csoport kényszeríti rá az életfelfogását a társadalomra.

Korai, nagyon korai.Nem mindegy, hogy kivel történik meg először, csak azért hogy elveszítsd, felesleges.Mert felelősség kell hozzá, és nem kellemes hogy vérfolyást csinálsz magad körül, hogy fájdalmat okozol, és fájdalmat kapsz.Nem gáz,( bár én személy szerint lenézem azokat akik nem azok, ami szintén nem helyes.)

2013. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Vértócsa, fájdalom? Azért nem egy csatába menetel ez:D
2013. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Nem tudom, hogy miért gondolod, hogy sokan megszólnának azért, mert később akarod elveszteni a szüzességed. Ha elolvasod a hozzászólásokat, mind arról szólt, hogy érdemes minél később elveszteni, van aki hozzátette, hogy 30 előtt, de attól még messze vagy :)
2013. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Az első szerintem arra gondolt, hogy ha olyannal veszíti el az ember, aki már sokkal tapasztaltabb, akkor kialakulhat egy bizonyos félelem. Nem feltétlenül, de megjelenhet. Tehát így nehezebb lesz feloldódnia, mert benne van a teljesítménykényszer.
2013. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!