Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért annyira gáz a mai...

Miért annyira gáz a mai világban ha egy lány még 17 évesen is szűz?!

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 11:10
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
86%

"mert aztán egyre nehezebb lesz a sok gátlás miatt"


Szerintem ha olyannal veszti majd el,akiben bízik,az majd gondoskodik róla,hogy ne foglalkozzon a gátlásaival.De a gátlások viszont nem feltétlenül rosszak,mert részben ezek miatt nem vagyunk állatok(már aki).

2013. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
39%
Ki mondott ilyen h 13 évesen d*gtak meg???? 18 voltam. Sok gátlás lesz, nézzétek csak meg azokat a nőket, akik még 30évesen is szüzek. Hogy adják ezt elő a pasinak? Ésatöbbi... lehet ezt színezni meg fényezni, de ez egyre nehezebb lesz. Nem beszélve az évek múlásáról, ami a nőknek külön gond.
2013. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Azért, mert a többség már 11-13 évesen pasizik/csajozik, 15 éves kora körül elveszti a szüzességét, és amiért valaki szűz idősebb korában is (pl 17-18 évesen, vagy még idősebben) egyből mindenki azt hiszi, hogy valami gond van vele (túl ronda, valami lelki baja van -> pl szociális fóbiás), amiért még mindig szűz.
2013. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy a 25 feletti szűz pasiknál is. Prostihoz mennek, mert másképp nem megy, mert félnek, és gátlásosak. Utolsó előtti: nem a gátlások, hanem egyes érzelmek különböztetnek meg minket az állatoktól.
2013. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
83%

Írtam hogy gondolat de mi ez hogy a szex jó és jobb minél előbb elkezdeni? Miért nem hagytad hogy megdugjanak 8 évesen? Meg nem gondolod ha egy nő még 30 évesen is szűz az úgy már nagyon nem egészséges, és normális? Kivéve ha csak nem híve valami elkötelezettségnek(bár én ezt sem tartom normálisnak).


De ha még 0 éves nő szűz lenne, akkor se a szexre összpontosítva beszéljünk már. Ha én most 30 éves férfi lennénk és szűz, de megismernék egy lányt akinél úgy érzem hogy SZERET mert tudod van ez az érzés, akkor leszarnám hogy milyen leszek az ágyba... Ha meg emiatt elküldene, akkor meg "legalább dugtam" és ennyi.


Nehogy más tehessen már arról hogy neked gátlásaid vannak ilyen téren. Ha ennyire adsz idegenek mások véleményre akkor az a te gondod.

2013. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Ugyanígy ha 30as férfi lennék és megismernék egy 30as nőt, viszont abszolút rendben van de mégis szűz. Elhiszed ha hogy lesz*rnám?


Igen érzelmek. Mert hogy nem szarsz oda azt asztalra ahol eszel az érzelmek miatt van és nem azért meg gátlástalan lenne.

2013. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Nekem épp h nincsenek gátlásaim. Felteszed a kérdést, h "a szex miért jó?"??? Ez a fura nekem.. de ilyen megvilágításban már értem a hozzászólást is... akinek nem volt még része jó szexben, az naná h nem érti.
2013. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

#12:Épp ez a baj a mai világgal.18-25 éves embereknek kapuzárási pánikjuk van,miközben még fiatalok és előttük áll egy egész élet.De ez is csak azért van,mert mindenki próbálja ráerőszakolni a másikra az elfuserált életmódját,mert egyeseknek fáj,ha valakinek mások a nézetei és máris úgy állítja be,hogy az "gáz".

Nem hiszem,hogy ha ő úgy érzi,hogy 20-22 évesen érzi azt,hogy el akarja veszíteni,akkor már olyan vészesen fog ketyegni a biológiai órája.Eleve van,aki 40-45 évesen még gyereket tud vállalni.

Én 22 vagyok és szűz.15-16 évesen lett volna rá lehetőségem,hogy elveszítsem,sőt nem régiben is.De egyik lányt se szerettem,akit pedig szerettem vele nem úgy alakult.De csak azért nem fekszek össze valami idegennel,aki iránt semmit nem érzek,hogy ne legyek az.Akinek kellek majd,annak kelljek így,vagy menjen ahhoz,akihez akar.

22/F

2013. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Drága. Honnan idézted ezt a kérdést hogy én írtam hogy a szex miért jó? Csak mert sehova nem írtam ilyet de még nem is utaltam ilyen kérdésre :)
2013. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Innen, drága:


Írtam hogy gondolat de mi ez hogy a szex jó és jobb minél előbb elkezdeni?

2013. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!