Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért annyira gáz a mai...

Miért annyira gáz a mai világban ha egy lány még 17 évesen is szűz?!

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 11:10
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Csillám: egy szóval se mondtam, h ez gáz. Olvasd el az első kommentemet. Azt mondtam csak, h a nők többségénél ez így működik, ahogy leírtam. Egyre többet agyalnak, egyre inkább félnek, válogatnak....
2013. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
95%

18-as jó hogy írod. Azért vannak gátlásaik mert már egy fajta versenynek fogja fel a társadalom ezt a dolgot annyira a szexre összpontosul minden, meg megnézed biciklizéssel hogy mikor tanultál meg, vagy úszással nincs ilyen. A szexnél viszont ajjaj ha mér nem dugtatok 20as éveid előtt akkor az már gáz. Egyre inkább így van alkohollal, cigivel, droggal. "jajj még nem basztál be de gáz", "köhögsz a cigitől? pff".


Életünk során főleg ebben a korban sok mindent kipróbálunk azokról miért nincs kérdés? Azért alakult ki ez a gátlás a későbbi generációban, mert a mostani szenny már annyira korán csinál mindent, hogy megfordul az ő fejükben hogy hop-hop lehet valami gond van velem ? (főleg nőknél)


Úgyhogy kérlek gondolkozz már kicsit mielőtt csipogsz, és főleg ne emelj már ki a kontextusból olyan részt ami nem is írtam. Viszont ha még fel is tettem te úgy mi jogon várod el tőlem hogy élvezzem a szexet?(nem mintha nem így lenne) de ezt így muszáj? Mert a szex maga a megváltás, az istenség, jobb tőle életem vagy mi?


Előbb találd meg az élvezetet az életben és ne csak a szexben keresd :)

2013. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Első kicsit hülyén fogalmazott, de abban igaza van, hogy 30 körül már igenis frusztráltabb lehet emiatt férfi és nő egyaránt. De a kérdező CSAK 17, az isten szerelmére :D Még gyerek lényegében, felgyorsult világ ide vagy oda.

Én 17 évesen tök nyugodtan tisztáztam magamban, hogy minden komolyságom ellenére éretlen vagyok még a szexre (vágyaim voltak persze). 21 évesen találkoztam a szerelmemmel, semmi gátlás nem volt bennem az első perctől kezdve ;)

2013. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Jaaa, én nem várom el. :D Ez a te bajod. :D


Élvezem az életet is, nemcsak a szexet. Ezért vagyok kiegyensúlyozott. :)

2013. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Felteszed a kérdést, h "a szex miért jó?"??? Ez a fura nekem.. de ilyen megvilágításban már értem a hozzászólást is... akinek nem volt még része jó szexben, az naná h nem érti.


Ebből látszik e kiegyensúlyozottság, és hogy ez annyira fontos hogy megalkot egy egész személyiséget. Mert te ennyiből megtetted, főleg hogy közel nem ezt írtam de még a szöveg értelmezés is nehéz feladat :S

2013. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
nem is gáz. jó hülye körökben mozoghatsz:D a társaságoddal van a baj.
2013. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Én ezt a kérdést csak azért tettem fel,mert tapasztalom a korombeliektől, hogy szinte már minden barátnőm elvesztette a szüzességét...engem kimondottan nem érdekel,és lehet hogy ezért sokan le fogtok szólni,de nem érzem azt hogy nekem ilyen idős korban el kellene veszítenem a szüzességem, és ezért nem szeretném magamat rosszul érezni.
2013. aug. 22. 14:13
 28/41 anonim ***** válasza:
és ha elvesztették?:D kit érdekel, most komolyan:D miért szólna le ezért bárki is? nem értelek.
2013. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz... Miért gondolod azt, hogy gáz? Ki gondolja azt, hogy gáz?
2013. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
Mert szexcentrikus világban élünk és sok degenerált azt gondolja, ha egy lány még 17 évesen nincs szétk....a, akkor szégyelje magát. Szerintem meg a (sajnos egyre fogyó) normális értékrenddel rendelkező emberek közé tartozol. Légy rá büszke.
2013. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!