Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom berakni mert fáj...

Nem tudom berakni mert fáj neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szeretnénk már szexelni de ő még szűz és eléggé szűk is, nekem meg nagy. Többször próbáltuk már, órákon át izgatom, már tiszta nedves de nem megy be, legutóbb csak a makkomig bírta. Mit tehetnénk?

16/L

18/F



2013. aug. 14. 22:52
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Nedvesísd be a hüvelyét,és a makkod,aztán lassan told be.. majd ki-be húzogasd.. Magától benedvesedik,mert ugye a hüvely váladékot ad ki,aztán csak be kell izzítani,és mehet a móka :)
2013. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nameg ne akard azonnal a 130-as autópályatempót. kezdettben elég lesz 1km/h és egy kis parkoló, majd úgy 5km/h-val ki-be parkolgatni aztán állítsd le a motort. Legközelebb már lakó-pihenő övezetben fogsz gyakorolni, de ne feledd, hogy ott is 20km/h a limit.
2013. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy,hogy azt akarod,hogy neki is jó legyen:) x
2013. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
27%
Hirtelen döfd bele és kész. Nem fog belehalni. (talán) :-)
2013. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Már sikerült :) elmondása szerint majdnem belehalt, de mégsem :D
2013. dec. 19. 19:56
 26/28 anonim ***** válasza:

Javasoltam volna, hogy egy kisebb méretű vibrátorral lehet jobb lett volna kezdeni...


Eks!

2013. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Végülis mi volt a "célra"vezető módszer? Megosztanád?
2013. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Az első sok esetben fáj. Méret és óvatosság ide vagy oda.

Mindegy meddig vártok vagy mennyi előjáték van, az első többnyire ilyen.


Figyelj oda rá, lásd hogy neki mikor elég. Ne akarj elsőre teljesen elveszni benne, legyél gyengéd. Mást nem tudsz tenni, csak figyelj oda rá. Idővel elmúlik. :)

2022. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!