Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztésénél,...

Szüzesség elvesztésénél, mennyi idő telik el körülbelül aközött, hogy elkezdi berakni, és mikor már gyorsítani lehet a tempón, mert nem fáj?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnék!Köszi

2013. febr. 19. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ember függő
2013. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem méri senki, illetve nem is mindenkinél ugyanannyi idő. Ezt érezni kell, és aszerint irányítani a partnert.
2013. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a pasi nagy méretekkel rendelkezik, akkor Lehet ,h csak 2-3 alkalommal Lehet "durvulni"
2013. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát, nekem kellett 3 alkalom is mire teljesen átszakadt a szűzhártyám, ezért szerintem nem az lesz hogy pár percig lassan és utána már nem is fáj... vagy ha pár perc után át is szakad (elvégre ez egyén függő) szerintem akkor is fog neki fájni az első végig.
2013. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ehhez megfelelő Mana szint kell. Meg csak 30000 TP felett lehet ezt a Skill-t benyomni, ha Paladin van.
2013. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyorsítani akarsz az elsőnél? Örülsz, ha túl leszel rajta.. Az első pár alkalom fájni fog, majd ha tágulsz, akkor már nem.. Ne álmodozz! :)
2013. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És ha valaki már tág ott lent, és átszakítják a szűzh.-t akkor is végig fáj, vagy akkor csak addig fáj amíg át nem szakad a szűzhártya?
2013. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!