Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves szűz ffi vagyok, van...

25 éves szűz ffi vagyok, van most egy barátnőm, valszeg jövő hét akció. Köv. érdekelne, hogy hogy kell berakni, milyen mozdulatokat kell csinálni, hogy kell "jónak lenni az ágyban"? Láttam filmeket, de nem tudom h a valóságban is olyan egyszerű-e.

Figyelt kérdés
tudom gáz, de ez van:)
2012. jan. 22. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ha a barátnőd nem tudja hogy veled mi a helyzet inkább mondd el neki mint hogy közbe derüljön ki
2012. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 pqpqpq ***** válasza:
a film az film !!! a valosag teljesen mas.mivel eloszor csinalod az is elofordulhat hogy meg beteves elott eldurransz...de az sem gaz.a lenyeg hogy e legyel feszult hanem lazulj el..a tobbi meg jon magatol
2012. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Sztem meg ne mondd el még utólag se, mert esélyes h otthagyna emiatt!
2012. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ne mond el neki hogy szűz vagy, mert lehet a végén ott hagy!

Inkább mond azt neki hogy régen voltál csajjal, és kicsit béna vagy...

2012. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
25 éves vagy? sajnállak, de nagyon. Nem azért, mert a kérdésed szerint szűz, vagy, hanem a szellemi színvonalad miatt. Ha igaz a kérdésed, akkor ennyi idősen annyi filmet láthattál már, hogy igazán meg kellene találnod a megfelelő nyílást, és láthattad már, hogy előre, hátra, oldalra kell mozogni. Még egyszer sajnállak!
2012. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

igen, inkább mond el neki!

nagyobb ciki ha nem érti h mivan és miért nem sikerülnek dolgok...


amúgy meg elsőre hosszú előjátékot javasolok!

esetleg egy masszázs, amit kezdesz a hátán majd ergo felső le, majd kicsatolod a melltartóját is, majd haladsz lefelé legúzod a nadrágját, masszírozod a lábait combjait, halad egyre beljebb a kezeiddel a puncijához csak körülött amolyan gyenge húzásokkal, szóval remélem érthető.......aztán lekerül a tanga vagy francia bugyi vagy bugyi...:) aztán elkezdheted megújjazni.....majd mondhatod h forduljon meg ugyanúgy kis olaj a mellei haladsz lefelé ezt mind gyengéden, majd leérsz.....majd ismét megújazhatod...aztán ki is nyalhatod majd előveheted és meg is bacchatod! :)


ez mind arra jó hogy felfedezz mindent, felfedezd az összes apró porcikáját!!! stimmt???

2012. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Fog ez menni csak ne görcsölj rajta. Egy kis előjáték lent egy kis feltérképezés aztán tudod hova kell "menni".
2012. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Nehogy elmond neki hogy szűz vagy! Csajok máshogy tekintenek erre, mint a férfiak a női szüzekre!
2012. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a konstruktív választ, pláne annak aki leírta h mit kell csinálni. Szellemi színvonalamról annyit, h Phd hallgató vagyok és gyakorlatokat vezetek egy bp-i Egyetemen...
2012. jan. 22. 18:14
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez még nem jelent semmit. Az egyetemen nem tanítják a szeretkezést de talán felvethetnétek:))

Csak a vizsgáztató személyében egyezzetek meg előre:)))

2012. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!