Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves szűz ffi vagyok, van...

25 éves szűz ffi vagyok, van most egy barátnőm, valszeg jövő hét akció. Köv. érdekelne, hogy hogy kell berakni, milyen mozdulatokat kell csinálni, hogy kell "jónak lenni az ágyban"? Láttam filmeket, de nem tudom h a valóságban is olyan egyszerű-e.

Figyelt kérdés
tudom gáz, de ez van:)
2012. jan. 22. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem bírom megállni! Ha egyetemen gyakorlatokat vezetsz akkor hogy nem jutottál el addig a biológia órán, hogy mit kell tenni?

Nem szeretnék ilyentől tanulni még spulnitekergetést sem!

2012. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Phd hallgató nem mond olyat, hogy "gáz".

Ezen kívül körülnéz néhány internetes oldalon, ahol vannak pl. szöveges leírások is.


Amúgy, ha normális párod van, elmondod neki (nem 5 perccel előtte) és majd ő levadász téged, vagy magyaráz, segít.

Ha meg nem normális, akkor miért zavarna, ha elhagy?

2012. jan. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 spyboot válasza:
78%
Ne aggódj minden kialakul magától.Hasonló helyzetben voltam és azóta 25 éve vagyunk együtt.A lényeg hogy akarjátok egymást.
2012. jan. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Már 10 éve dugnod kellene. Te phd-s pö cs! Tök mindegy hogy mit és hogyan csinálsz. Úgyis elb@szod! Már évek óta görcsölsz és csak a p1nát látod a csajokban. 2 másodperc alatt elélvezel majd. A csajt sem látod többet. B@szni sem igen fogsz utána.
2012. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg elmehetnél egy hivatásoshoz előtte, h tanítson. Megcsalás, de a bnődnek nem kell tudnia róla. Ha kiderül, lehet h kidob, de ha megtudja h szűz vagy, v ha nem leszel jó az ágyban, nagyobb valószínűséggel dob ki.
2012. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11%
akármilyen hallgato létedre 25 évesen nem jutottál odáig agyban, hogy felfogd, hogy ösztönösen cselekszel olyankor, tanulni max azt lehet hogy hogyan legyen a csajnak is jó, és hogyan bírjad tovább, akkor sajnállak...
2012. jan. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na,ezért jó azoknak,akik szüzen masztiztak,most ciki,vagy nem ciki,de jobban ráérez ösztönösen.Ez van.
2012. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

na, megvolt?

hogy ment?

2012. ápr. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!