Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már elég hosszú ideje járok a...

Már elég hosszú ideje járok a barátommal és szeretném ha Ő venné el a szüzességem. Fel vagyunk rá készülve, de mikor próbálja csak "berakni" a f*rkát nekem fáj. Mivel vagy hogyan tudnánk ezt kiküszöbölni vagy fájni is fog?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

legyen előtte hosszú előjáték, orális szex neked, abból minél több jöhet...lazulj el, csak egymásra figyeljetek, nem kell elsietni :) kicsit lehet fájni fog igen, mivel a barátod előtt max a tamponod járt arra felé, és hát az átmérőben ugye van különbség:) tágíthat az ujjaival is. akkor próbáljon meg behatolni mikor már nagyon fel vagy izgulva, ha kell sikosítót is használhattok, attól jobban fogsz csúszni, és könnyebben behatol a barátod :) a lényeg, hogy ne parázz rá a dologra, csak élvezd ;)


20/L

2009. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Ahogy előttem is írták,fontos az előjáték.

Az első élményem nekem is ugyanez volt..megpróbálta betenni,és fájt.Abbahagytuk...Két hónapig egyáltalán nem is próbálkoztunk a konkrét behatolással.

Sok petting volt,ujjazással lehet picit szokni,tágítani.


És aztán egyik nap újra próbálkoztunk.Nem fájt,egyáltalán nem vérzett (na,ezeken csodálkoztam is) és Jóóó volt.

Azóta minden tökéletes :-)


puszi!

2009. júl. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja és ne próbálgassátok a "csak berakás"okat, hacsak nem szeretnétek egy kis babát is, megkoronázandó a szerelmeteket. De komolyan.

(ha azt is gumival csináljátok, akkor ezer bocsánat és tiszteletem a felelősségteljességért)

2009. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szija

igazából újjat nem tudok én sem mondani, cska megerősíteni az előzőeket. Amúgy meg tényleg soakt segít ha még az a szex előtt összeszoktatjátok magatokat, pettingle meg ilyenekkel.sokkal könnyebb a dolog ha nem vagy beparázva. Igazából sztem a legrosszabb az, hogy már mindenki bebeszélte magának, hogy az első az tutita fáj!!Ami egyáltalán nem biztos, pl nekem egyáltalán nem fájt pesdig nem sokáig voltunk együtt a barátommal mikorm egtötrént, de élveztem, tudtra a dolgát, irányított, és öszsehoztunk egy nagyon jó estét

2009. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ide én amikor először voltam a barátommal nekem is fájt csak mi nem hagytuk abba de mindenkinek más a fájdalomküszöbe én kibírtam!A lényeg hogy ne görcsölj rá nem szabad!!! Hagyd a barátodnak hogy segítsen ne félj az előjátéktól és ne szégyenlősködj! Ha barátod már nem szűz és tudja hogy mi hogy megy akkor semmi gond nem lesz! Amikor már elégé fel vagy izgulva akkor nyugodtan mutasd ki neki és akkor ő fog az alkalmon kapni és megfog történni aminek meg kell! Amikor beakarja rakni akkor pedig ne szorongj és ha még is rossz lesz egy kicsit szólj neki hogy finomabb legyen! Hidd el minden jó lesz! Sok szerencsét hozzá!

pussy

2009. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!