Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehetne kiküszöbölni ezt...

Hogy lehetne kiküszöbölni ezt a problémát?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, lassan fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és nemsokára eljön az 1. éjszaka, még nem nyúltunk úgymond egymáshoz. Ha elengedem magam,mikor vele vagyok (pl. csókolózunk,simogatjuk egymást),nincs semmi gond, de ha figyelek arra, hogy most áll-e vagy sem,akkor nem nagyon működik a dolog. A párom nem vette ezt észre, és szeretném, ha ez így is maradna :D. Nagyon szeretem őt, csak elég zűrös az életem mostanság, és így néha nem tudok ellazulni teljesen, önkéntelenül is arra figyelek. Mit tudnátok javasolni? (a válaszba kérlek, írjátok bele a nemet,kort)
2008. okt. 26. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre van a petting. Ott bizony nem csak a lányt kell kényeztetni.
2008. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nekem is sokszor volt hogy azon paráztam mennyire fog beválni a méretem vagy fogom-e elég ideig bírni. És sokszor

amiatt hogy féltem még erekcióm sem volt. Nekem az elején meg kellett innom egy kis alkoholt hogy ellazuljak és annyira be legyek indulva hogy eszembe se jussanak a félelmeim. Aztán lett egy komoly kapcsolatom akivel már 7 éve együtt vagyunk és azóta eszembe se jutnak a félelmeim.

Neked is elmúlik ez ne aggódj. pasi 24 éves

2008. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2008. okt. 26. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne aggódj..ne ellenőrizd magad:) nem kell semminek megfelelned:DDE én nem tanácsolom hogy ugy feküdjetek le hogy még nem "nyultatok egymáshoz"..a petting nagyon jó dolog....és megtanít teljesen ellazulni , mert ha már ruhában igy agyalsz akkor az első szexnél még elájulsz:D

Én 20 éves vagyok, és lány , a barátommal 18 évesek voltunk az elsőnél, és elötte másfél évig csak pettingeltünl és nem unatkoztunk egy percig sem;)

2008. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd igyekszem :)
2008. okt. 26. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!