Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki az, ha szűzként...

Nagyon ciki az, ha szűzként megyek egyetemre?

Figyelt kérdés
Várhatóan szeptemberben kezdem majd az egyetemet, viszont még szűz vagyok. Tudom, hogy sok az ilyen kérdés, de gáz az, ha még szűz vagyok? Nem fognak emiatt "lenézni" az egyetemi bulikon?

2013. júl. 18. 19:48
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Szerintem hülyeség ezt az öltözködéshez kötni :D
2013. júl. 18. 20:42
 22/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem az a gond, hogy ciki lenne, nem az, csak könnyebb, ha nem vagy szűz. Sok egyetemista korú fiú nem veszi komolyan a lányokat, ezt gondolom te is tudod, így valószínűleg ha lesz is lehetőséged kapcsolatra/elveszíteni, azon fogsz parázni, hogy biztos csak kihasznál, ami azért az elsőnél nem kéne... Amúgy nagy eséllyel ki fog derülni, gólyatáborban meg bulik alkalmával ahogy viselkedsz a pasikkal, szerintem kamuzni erről nincs értelme:)
2013. júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%

Tényleg valószínűleg szóba fog jönni, akár bulin, akár gólyatáborban, akár csak kötetlen beszélgetésnél. Amúgy nem hinném, hogy ciki :) Biztos lesz más is rajtad kívül, szóval nyugi :)

19/L

2013. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
69%
Nem szűzként mész egyetemre, hanem emberként. Ahhoz meg, hogy dugtál-e már valaha, senkinek semmi köze.
2013. dec. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
69%
Az én egyik barátnőm 19, úgy húzza a pasikat, mint a marionett bábukat, minden srác azt hiszi, hogy nagyon tapasztalt, közben meg még nem is volt pasival. Erre varrjatok gombot. Ez habitus függő.
2013. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!