Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki az, ha szűzként...

Nagyon ciki az, ha szűzként megyek egyetemre?

Figyelt kérdés
Várhatóan szeptemberben kezdem majd az egyetemet, viszont még szűz vagyok. Tudom, hogy sok az ilyen kérdés, de gáz az, ha még szűz vagyok? Nem fognak emiatt "lenézni" az egyetemi bulikon?

2013. júl. 18. 19:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
ha nem mondod el senkinek, akkor nem :D
2013. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
Asszátok meg, ezen a gyk-n több a szűz mint az amerikai pite összes részében együtt
2013. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
"Szűz vagyok" táblával a nyakadban tervezel buliba menni az egyetemen? Az tényleg gáz lenne, bár lehet, hogy még jól is jönne ki a dolog, ha viccesre veszik a többiek.
2013. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 TOMAtm ***** válasza:
16%
bazki...kérjél már apádtól egy 10est "egy egyetemista lány tanulmányainak megsegítésére".ha érted mire gondolok.
2013. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem tervezek táblát akasztani a nyakamba, de azért ez szerintem ott szóba kerül, és elég hamar kiderül, hogy ki szűz még és ki nem :D
2013. júl. 18. 19:51
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem olyan az egyetem mint a filmekben. Ugyanúgy bejársz órákra, délután meg tanulsz (legalábbis egy normálisabb mérnök-orvos-jogász szakon). Hétvégén ha nem lesz nehéz zh-d akkor egy buli (vagy hétköznap ha nincs másnap fontos órád).
2013. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
:L Cöhh. Én is az voltam. Aztán nem lettem. Senki nem kérdezte meg. Bár nem is voltam egy nagy társasági lény. Te tudod...
2013. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Egyáltalán nem, sok ilyen van, csak nem mondják el.
2013. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
nem gáz, föleg ha jól is nézel ki
2013. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem az mert mindenkinek a saját dolga mikor veszti el, van aki a házasságig vár vele amúgy, de őket már messziről ki lehet szűrni a tömegből az öltözködésük miatt.

Persze vannak normális emberek akik nem ítélik el a szüzességet, de én a helyedben ezt nem reklámoznám.

Ha esetleg felmerül a kérdés akkor határozott legyen a válaszod akkor esélytelen hogy lebuksz.

2013. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!