Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki, ha így megyek...

Nagyon ciki, ha így megyek egyetemre/fősulira?

Figyelt kérdés

18 éves múltam decemberben, de még szűz vagyok... párkapcsolatom nem volt (14 évesen kb. 3 hétig jártam valakivel de én azt nem számítom annak, hiszen csak csók volt)


Nagyon félek, hogy úgy megyek majd egyetemre/fősulira, hogy szűz vagyok...

Ez nagyon ciki lenne? Mert most sincs senkim, érettségizem, nyelvvizsgázom és érettségi előtt nem is nagyon akarok fiúügyekbe keveredni...

Nyáron persze, még nem tudom, mi fog történni... de valószínűleg tartom, hogy nem fogom elveszteni, mert nem vagyok az a fajta, aki belemegy egyéjszakás kalandokba....


2012. febr. 19. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

1: Nem ciki

2: Talán a hátadra van írva? :D

2012. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
22%
Stréber vagy! Szexelj, ne tanulj...
2012. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
igen, az ilyeneket megbuktatják a profok!
2012. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Főleg barátnőim vannak, srác haverjaim nincsenek is nagyon, mert csajok társaságában érzem jól magam, de szerintük is visszahúzódó vagyok.


Nem vagyok ronda, vékony testalkatú vagyok, igaz, pici mellekkel. Nem pattanásos a bőröm, átlagos vagyok, csinosan öltözködöm: szoknya, leggings főleg télen, mivel melegebb 2 leggingst felhúzni mint egy gatyát. Nem járok 15 centis tűsarkúban de nem is sportcipőt húzok.

Egyszerűen csak nem vagyok az a típus, akinek kell a párkapcsolat nem tudom miért :S

2012. febr. 19. 20:05
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
az élet nagy kérdései.. pff.
2012. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Shai-Hulud ***** válasza:
20%

Szűzen egyetemre???

Borzasztó! Igyekezz, mert szüzeknek nem adnak diplomát sem!

2012. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem egy kicsit tévesen képzeled el, hogy milyen is az egyetemi élet. Persze néha megesnek olyan dolgok, mint az amerikai filmekben, de attól a társaságtól akár el is tudsz szigetelődni. Sőt... felnőtt nő vagy/leszel, csak a te magánügyed, hogy mit akarsz és mit nem. :)


20/F

2012. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Mindennek megvan a maga helye, és ideje. És ez az egyetem.

-Séfbácsi

2012. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Senkinek semmi köze ahhoz, hogy volt-e már szexuális kapcsolatod, avagy sem. Nem vagy köteles ilyen jellegű kérdésekre válaszolni, nem kell vele felvágni, nem kell semmit csinálnod, nincs a homlokodra írva, hogy te még nem voltál senkivel. 21/L
2012. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
91%
Én21 évesen mentem szüzen egyetemre, és akkor mi van?Nem vagyunk ettől kevesebbek mint bárki más.
2012. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!