Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzen menni egyetemre ciki?...

Szüzen menni egyetemre ciki? Fiúk, mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 23:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
a fiuk pl. azt gondolják, h nem akartad magad akarkinek odaadni. majd jön vki, aki alkalmas lesz. ne csinaljatok mar ekkora kérdést a szüzesség dologbol. aki nem 14-15 évesen veszti el, az már nem is ember, vagy mi a franc van?????
2009. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen úgyis találsz valakit , amúgy nem , nem az :)
2009. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Egyetem nem valami jó, bár ott véresre fognak b*szni a tanárok - na nem feltétlen fizikálisan, de lelkileg tuti.
2009. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Van akinek hamarabb van akinek később jön el az idő... nincs semmi különös ebben.
2009. nov. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
ciki vagy nem, szerintem nem fogja senki látni rajtad. amugy meg én is egyetemista koleszos szüz csaj vagyok.
2009. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
egyetem alatt sem fogod elveszíteni erre készülj fel.
2009. nov. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy végre egy normális csaj, aki nem tekinti versenyfutásnak a szexuális életet.
2009. nov. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
én gólyatábor után feküdtem le először a barátommal 1 év után :D tehát kb. 3 napon múlt h nem szűzen mentem egyetemre ;) nincs abban semmi gáz, azt jelenti h tartod vmire önmagad és nem dobod oda magad mindenkinek elsőre. különben is, szerintem a fiúk szeretik ha szűz egy lány, mert akkor megvan az az érzés, h igen, én vettem el a szüzességét.
2009. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
26%
hát... mit ne mondjak... 18 éves pasi vok, vettem már el bnőm szüzességét :) mármint egy előző bnőmét... igen, jó érzés, de ha most így 18 évesen megismernék egy csajszit aki még szűz ennyi idősen erőteljesen gondolkodóba esnék, hogy vajon miért?! Szerintem ha más nem, pettigelj, szerezz tapasztalatot. Nem muszáj lefeküdni bárkivel is de fontos, h tudd mi miért mikor hogy kell ;)
2009. nov. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
00:44! mondjuk azért, mert "válogatós" vok, és nem dobom magam oda akárkinek... ez probléma? hát úgy látom a mai világban igen... mind1, azért köszi a válaszokat :) érdekel a negatív és pozitív vélemény is
2009. nov. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!