Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzen menni egyetemre ciki?...

Szüzen menni egyetemre ciki? Fiúk, mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 23:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz is még rá. Nem mondom, hogy egy ideig, meg ilyesmi, mert pont ez nem számít. Csak nem add oda tálcán, ennyit kér tőled (is) minden férfitársam.
2009. nov. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én 19 voltam amikor a barátom elvette a szüzességem, ő is 19 volt, és egyáltalán nem gondolkozott el azon h miért is vagyok szűz hanem örült neki. Én is válogatós voltam, nem kellett minden jött ment. Ő megfelelt minden elvárásomnak, így közelebb kerültünk egymáshoz. Azóta már 4 éve együtt.
2009. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8%

Magadnak ciki ha nem sikerül semmi. Engem nem érdekel más szexuális élete. Tedolgod. Ha meg valahogy fény derül rá majd jösz neki azzal hogy azért mert az igazinak tartogatod és nem mondod el hogy eddig senki nem kérte.

A nők ilyen rafináltan magyaráznak át mindent.

2009. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

Én most végzős főiskolás vagyok és még mindig szűz, rohadtúl görcsölök is miatta.:(( Egy bulin sajnos néhány csoporttársam is megtudta(nem rég), azt hittem megússzom ezt a 3 évet anélkül, h ez kiderülne rólam, de nem.

Nem ciki szűzen egyetemre menni szűzen elvégezni szerintem már az.:S 22/F

2009. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan eléggé örültem volna, ha bnőm megtartja, és nem adja oda egy kölöksuttyónak fiatalon. Máris tanulni lehet tőled, sajnos.
2009. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
12%
Dugni mész vagy tanulni? Idióta..
2009. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
egyetemre járok és a barátom is .azt hittem gáz lesz ha megtudja h szűz vok,de nem mert ő is az:D szal nemgáz
2009. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
annyit mondok hogy felbecsülhetetlen kincs vagy :D
2009. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!