Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki, ha így megyek...

Nagyon ciki, ha így megyek egyetemre/fősulira?

Figyelt kérdés

18 éves múltam decemberben, de még szűz vagyok... párkapcsolatom nem volt (14 évesen kb. 3 hétig jártam valakivel de én azt nem számítom annak, hiszen csak csók volt)


Nagyon félek, hogy úgy megyek majd egyetemre/fősulira, hogy szűz vagyok...

Ez nagyon ciki lenne? Mert most sincs senkim, érettségizem, nyelvvizsgázom és érettségi előtt nem is nagyon akarok fiúügyekbe keveredni...

Nyáron persze, még nem tudom, mi fog történni... de valószínűleg tartom, hogy nem fogom elveszteni, mert nem vagyok az a fajta, aki belemegy egyéjszakás kalandokba....


2012. febr. 19. 20:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Én is úgy mentem és másodéven lett barátom, akivel lefeküdtem és akivel azóta is (4 éve) együtt vagyok. Szóval ne aggódj, el fog jönni a te időd. És valóban nincs a homlokodra írni és nem kell mindenkinek tudni róla. :)


24/l

2012. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ritka bárány vagy te amit a fiúk értékelnek. Csak nehogy az legyen hogy belehabarodsz valami link egyetemistába akinek csak arra kellenél. :D Jól fontold meg kinek adod magad, én is szűz vagyok és valószínűleg így is megyek egyetemre. :)
2012. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Én is szűzen érettségiztem, büszke voltam rá. Hidd el, lesz ezzel így más is az egyetemen, mégha nem is fogjátok tudni egymásról :) Merthogy nincs a homlokodra írva :)
2012. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

vkinek sokat fogsz érni így, de vkit eltaszítasz szal inkább ne hozd fel a témát:D


Én is így vagyok ezzel. De csak a fiú-szüzesség ciki, ezt jegyezd meg!

F18

2012. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
21:06-nak igaza van, sajnos velem is pont ez történt...és még mindig nem tudom őt kiverni a fejemből... A jóképű, nagydumás egyetemista srácokkal nagyon vigyázni kell...
2012. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!