Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk nem unjátok hogy...

Szűz fiúk nem unjátok hogy kimaradtatok eddig a szexből?

Figyelt kérdés

én 22 éves vagyok eddig szűz voltam jól is nézek ki önmagam szerint de én nem bírtam ,elmentem inkább prostihoz mint csajok után futkorásszak ,mert futkorásztam de mindig a bunkó állatoknál kötöttek ki .

és megkaptam mindent amire vágytam anált orált,puncit,nem bántam meg most már mindig "bulizni" akarok

nem rossz nektek mi maradni mindenből ?

szerintem ez nem is élet



2013. jún. 18. 17:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

7es nem látál tudod vannak olyan srácok akik nem idióta nagy dumás hülye gyerek na az ilyenekre sz@rnak a csajok ,

én is inkább vissza húzódó vagyok

2013. jún. 18. 18:02
 12/20 A kérdező kommentje:
nektek semmi nem jó ,az se ha valaki rinyál és ha nem rinyál
2013. jún. 18. 19:14
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is "gázabb" mintha még ennyi idősen nem dugtál volna. Én is szűz vagyok még 20 évesen, de teszek ellene, és úgy néz ki szombaton nekem ingyen is összejön egy kis p.na :D ha-ha
2013. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
tudod hányszor éreztem így mint te ,
2013. jún. 18. 20:07
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát én rögvest dobnék egy olyan szánalom alakot, aki prostizott és ennyi tisztesség szorult belé.

fújj

2013. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
DE!!! Nagyon unom!!! De prostihoz akkor sincs lelkiismeretem elmenni. 30/f
2013. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy a mai pics_k kib_szottul válogatósak.

Kurvulnak és snoboznak ehhez van eszük...

Tisztelet a becses kivételnek akik már régen foglaltak.

Vagy nem éppen egy ideálok túlsúly vagy "csúnyaság".. bár kinek a papp kinek a papné..

Visszahúzódás kevésbé macsós antiszoc pasikat széles ívben lesz_rják..

2013. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%
én prostival vesztettem el és arra jöttem rá ,hogy inkább kiverem. nem nagy szám a dugás. barátnő nem kell ,prostihoz nem járok. ilyen vagyok. lol
2013. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A te döntésed
2013. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Már nekem is megfordult a fejembe hogy el megyek 1 prostituálthoz ki próbálom milyen na de tételeztük fel épp a szex közepébe vágtok és jön a stricije ehhez mit szóltok ? És el vessz minden pénzed téged meg ki dob mert nagyon sok ilyen sztorit hallottam . Na meg igen hogy legyen egy komoly kapcsolatod az ritka mint a fehér holló mivel a mai ki festetett huszonéves nők nem a belsőt nézik hanem a vagyon tárgyaidat mert azért a 46500ft amit keresel nekik az kevés !
2013. júl. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!