Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk nem unjátok hogy...

Szűz fiúk nem unjátok hogy kimaradtatok eddig a szexből?

Figyelt kérdés

én 22 éves vagyok eddig szűz voltam jól is nézek ki önmagam szerint de én nem bírtam ,elmentem inkább prostihoz mint csajok után futkorásszak ,mert futkorásztam de mindig a bunkó állatoknál kötöttek ki .

és megkaptam mindent amire vágytam anált orált,puncit,nem bántam meg most már mindig "bulizni" akarok

nem rossz nektek mi maradni mindenből ?

szerintem ez nem is élet



2013. jún. 18. 17:36
1 2
 1/20 anonim válasza:
Ha találsz egy rendes barátnőt, ő ugyan ezt megteszi neked ingyen :D
2013. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
és most több lettél ettől? Mert szeritnem nem... A barátnöm nek fizetnem se kell mégsem verem a mellem... :)
2013. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
9éves vagyok.Mit unjak ,hogy még kaptam belőlle...!?
2013. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 MarkoG válasza:
tudod aki nem tudja milyen az nem is keresi... meg lehet élni nélküle, az embernek forr a vére...de megy nélküle is az élet...
2013. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Most komolyan arra vered a f.szod itt, hogy pénzért egy prosti elvette a szüzességed? Akárhogy fikázom én is itt a szüzeket, te még náluk is nagyobb gáz vagy sokkal.
2013. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Haha. Ha fake vagy, akkor vicces a téma, ha nem akkor kib.szott szánalmas, amit csinálsz. Elmentél prostihoz, a te dolgod. Mit kell itt híresztelni, hogy de k.rva jó neked?? Hidd el, hogy nem is olyan k.rva jó, majd rájössz. A barátom ugyanezt megkapja tőlem, szerelemmel együtt. Ingyen és bérmentve. :D

Ennyi erővel, nem unod még, hogy nem vagy szerelmes??

2013. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Ha csak prostival tudtad elveszíteni a szüzességedet, akkor csak te hiszed, h jól nézel ki. Ez esetben viszont jól tetted, különben nagy eséllyel örökre szűz maradtál volna.
2013. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
szeretem csajokat de nem jöttek össze velem én nem vártam már hova , normális izmos gyerek vagyok jogsim kocsim két szakmám munka helyem éretségim de nekik inkább egy drogos alkesz kellet mindig hát eluntam van ilyen
2013. jún. 18. 18:01
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 éves fiú vagyok, voltam már pár lánnyal és tényleg fergeteges dolog a szex, de úgy vélem ez közel sem MINDEN, közel sem a csúcsok csúcsa.

Bejárni a világot, látni a természetet, 5 napot tölteni a vadonban 1 hátizsáknyi hideg élelemmel, nézni a napfelkeltét egy havas sziklacsúcsról, a Kárpátokban. Megmászni egy 3000 m-es hegyet, sikló ernyőzni. A szex fele olyan jó sem lehet soha. Inkább nem érnék többé nőhöz, csak hogy ezek az élmények meglegyenek. Aki egyszer próbálta tudja.

2013. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha nekem egy fiú azt mondaná, hogy ő prostinál vesztette el a szüzességét ez miatt, előbb röhögöm ki, mintha csak simán bevallaná huszonéves létére, hogy még mindig szűz. L
2013. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!