Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilgik! Nem unjátok még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves szingli srác vagyok, már október közepe óta. Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem egy idő után nagyon elkeserítő tud lenni, hogy szingli vagyok és csak szexelgetek jobbra balra. Ti nem érzitek néha így magatokat? Ez egészséges?



#szingli #unjatok
2013. ápr. 3. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Barátaim vannak, többre nincs szükségem, se időm.
2013. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez a kis szabadság.
2013. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Képzeld, én több, mint egy évig voltam egyedül, mert szerettem valakit, akivel nem lehettem együtt. Nem szexelgettem senkivel, aztán mégis itt vagyok. Nem kellene mindenért nyávogni srác létedre!
2013. ápr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nyávogok. Csak egy idő után kellemetlen.
2013. ápr. 3. 00:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Szexuális téren mondjuk nem tudok nyilatkozni,de lelkileg nekem is bőven elég ebből az egészből. Most nyilván le leszrk tolva,mert hú,de nagy bajom van 16 évesen ilyenen agyalni,de sokszor megfordult a fejemben,milyen jó lenne az állandó "majd ha.." ,a 2-3 hónapos kapcsolatok,és a régebbi,nem túl kellemes emlékek helyett a jelenre figyelni. Oké,fiatal vagyok,de nem tudom kiverni a fejemből a szerelem-témát,mert lehetetlen. Tanulok,sportolok,ott vannak a barátok,a család,foglalkozom mindegyikkel eleget. De akkor is kevés,mert tudom,hogy úgy jobb lenne. Naja.:) Dehát majdcsak lesz valaki.:)
2013. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De, unalmas, de most ez van...
2013. ápr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
És most mit csináljunk? Kerítsünk nőt neked?
2013. ápr. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igaza van a 3-asnak, tényleg túlreagálod! Akinek 30 éves korára sem volt egy kapcsolata sem az mit szóljon?

Én is 3 éve vagyok egyedül, ráadásul ez idő alatt nem is szexeltem senkivel mégis túléltem :) 24/L

Sőt kiegyensúlyozottabb vagyok mint előtte. Nem b*sz át senki legalább, nem kell viszonzatlan szerelemtől szenvednem, nem hazudoznak nem csalnak meg nem idegeskedek semmin. Tök jó igy nekem!! Nem kérek priviket!!! Vannak jelentkezők de nekem nem kell most senki.

2013. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hetesnek: Nem, de örülnék, ha nem tennél fel ilyen elkeserítően butaf*sz kérdéseket.
2013. ápr. 3. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!