Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éves párkapcsolat, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves párkapcsolat, ti nem unjátok?

Figyelt kérdés

Persze,szeretitek egymást,de nem unalmas néha,nem vágytok az újra,vagy esetleg az egyedüllétre? Nem nyűg néha,hogy már megint vele kell találkozni,pedig csinálhatnál mást is?

Vagy ha már ilyen érzések vannak,az már rég rossz?


2012. dec. 22. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
2éve9hónapja vagyok együtt a barátommal de soha nem untam meg :) persze vannak hullámvölgyek amikor legszívesebben ott hagynán de nem tudnék meglenni nélküle :) nem volt olyan, hogy mással szeretnék együtt lenni :) szerintem jó dolog tartós kapcsolat :)
2012. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mi 5,5 éve vagyunk együtt, de egyszer sem fordult meg a fejemben/fejünkben hogy más után nézzünk...nagyon jól elvagyunk és mindig teszünk róla hogy ne punnyadjunk el, vagy váljunk a másik számára unalmassá...ez mind hozzáállás kérdése...az hogy más után nézni vagy hasonlók olyan párkapcsban fordul elő ahol unalmasak az együttlétek, a hétköznapok stb vagy esetleg más van a háttérben...és örülök hogy megtaláltam a másik felem és kiegészítjük egymást, így nem is kell más ;)


L22

2012. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3 éves a kapcsolatom. A barátom sajnos tett jópár dolgot, amitől nem tudok már úgy nézni rá, mint ezelőtt. Igen, néha unom a vackait, és jó lenne ha nem is mással,inkább picit egyedül lenni, és nem minden nap törni magam a gondok miatt.

De hát, nem vagyok a modern kor híve, hogy ami nem jó, azt kidobom, hanem megjavítom

18/L

2012. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 5 éve vagyok együtt a barátommal és én szeretem mint embert de szerelmes nem vagyok már és unalmas, nem a kapcsolat hanem hogy 5 éve ugyan az a pasi
2012. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan idős párt, akik 70. házassági évfordulójukat ünneplik! Az ember társas lény. Persze van aki sokszor cserélgeti a párját, de úgyis egyvalakivel kell leélni az életed. vagy egyedül!
2012. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mit kell anyázni, első? A kérdés nem értelmetlen, nem trágár, nem bántó, úgyhogy nem értem, mi provokál téged benne annyira, hogy anyáznod kelljen.

Kérdező: Ha unjátok egymást, akkor ott valami baj van. Mert az okés, hogy egy idő után már nem akartok folyton egymás szájában lenni, mint az elején. Ilyenkor el lehet vonulni, másokkal vagy egyedül tölteni az idődet. De egy jó párkapcsolatban a külön töltött idő után jó érzés újra találkozni, várjátok, hogy megint együtt legyetek. Hosszú évek után is vágytok egymás társaságára.

Vannak, akik akkor se unják egymást, ha állandóan össze vannak cuppanva, de vannak, akiknek kifejezetten jó megoldás, ha nincsenek állandóan egymás nyakán, így teret hagynak a másiknak és annál nagyobb öröm újra együtt lenni.

2012. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én közel 3 év után szakítottam, mert nem igazán volt tökéletes a kapcsolat. Kicsit belefáradtam, hogy én mindent megteszek, de a párom nem.

Most mégis újra együtt vagyunk, egy kis magány jót tett.

2012. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 éve élünk együtt, és "sajnos" inkább mostanában még jobban beleszerelmesedtem a vőlegényembe (kicsit megterhelő a szívnek :D).

Csodálatos vele minden perc, minden pillanat, a nap 24 órája is kevés együtt :)

2012. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
irigylem a problémádat...
2012. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!