Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik, és én is tetszek neki. Az a baj,hogy tavaly a legjobb barátnőm is járt vele.Megbeszéltem vele, és azt mondta nem bánná ha járnánk, mert ők igazából nem éreztek egymás iránt szerelmet, és neki már más tetszik. Ennek ellenére kicsit biztos bántaná a dolog. De nagyon tetszik a fiú, folyton rá gondolok. Mit csináljak? (normális válaszokat légyszi!!)

2012. dec. 21. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt köztük igazi szerelem, szerintem nyugodtan.Azt mondta nem zavarja! :)
2012. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd túl van rajta és bele is egyezett akkor oké. de te vagy a barátnője, először légy benne biztos hogy őszinte a barátnőt és nem szereti a srácot!
2012. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tabu
2012. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd megengedte miért sanyargatnád magad?! hajrá!!
2012. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!