Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Helló. Megmondanátok miért van az, hogy ha valamelyik kedves barátom, barátnőm, rokonom tanácsot kér párkapcsolatok terén, akkor tökéletesen történik minden és nincs semmi baj, ha úgy csinálja ahogy én mondom !? Viszont én a saját problémáimat, gátlásaimat és egyéb dolgaim neme tudom megoldani és ezért nem vagyok kapcsolatban ?
2012. dec. 13. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni.
2012. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanácsot azt bárki könnyen ad, de azt betartani kevesen teszik me.,
2012. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van,csak a saját dolgaimat nem tudom kezelni,másoknak meg tök jó tanácsokat adok:/
2012. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, idővel a saját dolgaidhoz is egyre ügyesebb és talpraesettebb leszel, mivel egyre jobban és jobban meg fogod ismerni önmagad. Tényleg ezen áll. Ez meg egy marha jó tulajdonság, hogy tudsz tanácsot adni, mi több: hasznos, működő tanácsokat. Nyugaton degeszre keresik magukat az életmódtanácsadók. Nagy üzlet, plusz ha még szereted is csinálni, akkor egyszer jóeséllyel elmondhatod magadról, hogy az a munkád, amit szeretsz is. Kell ennél jobb?

Ez a "tökéletesen történik minden" elég időleges egyébként! Végül mindig, minden, úgyis "elromlik"!:) Igazából nem, csak tudni kell levonni a konzekvenciákat.

2012. dec. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!