Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt egy sráccal. Nem sok idő, máris felmerült jó néhány olyan dolog, ami engem kifejezetten taszít egy férfiban, nem tudom tolerálni, pláne, ha a páromról van szó. Kissé hosszú lesz, de szeretnék leírni mindent.

1, Úgy beszél hozzám, mintha 4 éves, de legalább értelmi fogyatékos lennék. Nyüszög, nyafog, sejpít, gügyög, hülye neveken szólít, és még hülyébb dolgokat mond, vagy kérdez, semmi értelme. Tudom, hogy ezzel is a szeretetét próbálná kifejezni, de nagyon nem megy szegénynek. Sajnálom, hogy így érzek, de irritál.


2, Nem érti meg, amit kérek. Unalmában elkezd csapkodni az asztalon, érdekes hangokat kiadni, ami egy idő után elég idegesítő, főleg, ha az embernek fáj a feje épp. Szépen kérem, hogy fejezze be, de nem, annál hangosabban és erőteljesebben csinálja, és jót vigyorog. Aztán csodálkozik, ha felemelem a hangom és inkább elvonulok.


3, Utál mindenkit, állandóan szid vagy lenéz valakit. Még azokat is, akikről tudja, hogy szeretem őket, jóban vagyok velük. De akár az utcán is, vagy ha bemegyünk valahová, mások jönnek be oda, ahol mi vagyunk. Nézi őket, leparasztozza, kiröhögi az öltözetüket, de még negyed óra múlva is ezt emlegeti. Ha pedig megkérem, hogy ne tegye, mert nem szép dolog, akkor szerinte játszom az eszem, és beképzelt vagyok.


4, Mindig annak kell megvalósulnia, amit ő akar. Oda kell menni, azt kell hallgatni, nézni, amit ő akar, olyan hangerőn, amin ő akarja. Ha melege van, kinyitja az ablakot, még akkor is, ha én fázom. Beleszól abba, hogy én mit egyek, hiszen mindig jócskán beleeszik. Aztán mikor felajánlom neki, hogy esetleg ő is kérjen saját tálat, elutasítja, mert nem éhes. Reggel, ha már ő felkelt, és én még alszom, felkelt, mert unatkozik. Nem kedvesen, simogatva, puszilva, hanem hangosan, mindig felriadok. Képes azt hazudni reggel 9-kor, hogy már fél 1, csak azért, hogy kipattanjak az ágyból. Vagy este, ha ő még éber, én meg már félálomban vagyok, lökdös, hogy ne aludjak még. Az cseppet sem érdekli, hogy 3,5 órával korábban kelek, mint ő. A napi programjainkat is ő szervezi általában. Volt rá példa, hogy sürgősen el akartam menni az egyik bevásárlóközpontba, mert másnap anyukámnak születésnapja volt, virágot, és édességet akartam venni neki. Neki nem volt kedve eljönni, nem kísért el, szóval gyalogolhattam a sötétben, busz nem járt már akkor ( 10 után volt, egy héttel ezelőtt). a moziban mindig ő választ filmet, és rohadtul nem érdekli, ha én alszom rajta, mert nem köt le. De az, hogy ő beüljön egy romantikus vígjátékra, az kizárt. Ha valami nem úgy történik, nyafogni kezd, majd megsértődik, hogy de most miért, és én miért nem értem meg őt, hogy ő ezt szeretné, mennyire gonosz és szívtelen vagyok. Ő sem érti meg, amit én akarok.


Próbáltam már elbeszélgetni vele. Kedvesen is, aztán a későbbiekben már felemelt hangon, elvonulásokkal, de semmi eredménye, a vége úgyis az, hogy megsértődik, hisztizik, mint egy óvodás, és én vagyok a mesebeli boszorkány, hát persze. A vicc csupán annyi, hogy TÍZ évvel idősebb nálam... :) Nem tudom mit tehetnék, visszataszító a habitusa, és elég csúnyán kezdek kiábrándulni belőle. Várok minden tanácsot! Köszönöm szépen!


20l


2012. nov. 11. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
ő egy igazi bunkó. nem sok jövőt jósolok nektek. Hagyd ott ezt az elkényeztetett ficsúrt.
2012. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Együtt élsz egy férfival akkit jól kivehetően utálsz és tanácsra vársz? Mégis milyen megoldásban reménykedsz azon kivül amit mindenki mondani fog, szeresd meg?:P
2012. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Malats ***** válasza:
Minek vagy vele? 2 honap az semmi, hagyd ott azt helo. Mellesleg amikor összejöttetek, nem volt ilyen?!
2012. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem utálom, de ezek nagyon idegesítenek. Vannak jó tulajdonságai is, de sajnos valamennyivel kevesebb. :(

Nem, az elején nem volt még ilyen, akkor kevesebbet tudtunk együtt lenni a munkabeosztás miatt. Az elmúlt 2-2,5 hétben jött ez így nagyon ki. Köszönök minden választ, várok még továbbiakat is! :)

2012. nov. 11. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elején még nem volt ilyen?? Két hónapja vagytok együtt, ez már a vége?
2012. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem ő nem volt ilyen (nyilván mindig is így viselkedett), hanem a helyzet. Mint mondtam, eleinte keveset találkoztunk, heti egyszer nagyjából, nem jött ez így ki. A második kérdésed nem értem.
2012. nov. 11. 13:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Rettenetesen éretlen a srác, hagyd ott a fenlbe, ez nem te vagy! Mármint érted: hol látod te magad viszont ebben a gyerekben? Mert az; gyerek. Sehol nem látod szerintem. 4 évesként 2 dolog miatt kezel: eddig buta lányokkal volt dolga, ezért a "csak így előre, tovább" elv mentén tégedi is annak lát, annak kezel, biztos ami biztos. Nem tudja felmérni kivel áll szemben, nem tud vagy nem is akar igazából téged látni, téged megismerni. Szerintem itt nincs több kérdés, nem egymásnak vagytok kitalálva. Keríts érettebbet, aki érted van, hogy egymásért legyetek, egymás fejlesztéséért lehessetek.
2012. dec. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eloszor mond meg neki ha nem fog megvaltozni vege van a kapcsolatotoknak.Ha mind igy fog viselkedni szakits vele.Ugy viselkedik mint egy gyerek! Amugy meg egyutt vagytok?
2013. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, már nem vagyunk együtt, a kérdés feltétele után még egy hónapig húztuk, december közepén szakítottunk.
2013. jan. 7. 19:29
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet valami abban, amit a 7. válaszoló írt, az előttem lévő nőjével 4 évig volt együtt, ő olyan butácska volt. Tanult, diplomás lány, de az élet dolgaiban be kell látni, hogy buta, illetve mindent megtett,elnézett neki, biztos elkényelmesedett mellette.
2013. jan. 7. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!