Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátnőm aki kimutatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm aki kimutatja hogy szeret de nagyon buta lány! MIt tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a véleményetek!Van egy bnőm nagyon aranyos tud lenni nagyon cuki akkor szeretem is kimutatja ő is hogy szeret de mellette iszonyúan buta lány.amikor 19óra munkát lehúzok még veszexik velem miért megyek lefeküdni meg elhanyagolom h.munkán se tudtam mindig hívni volt amikor beszólt hogy kirugat...Sajna gazdag és neki ezek a dolgok nem számítanak elvan szállva.Szakításnál megsajnálom de mellette szeretem de amikor együtt vagyunk butasága miatt menekülök tőle TI mit tennétek?Értelmes választ várok érdekelne mindenki véleménye!!

ám 25éves srác vagyok ő 20 éves lány!



2012. dec. 21. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lapát.
2012. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem lesz hosszú kapcsolat !!!
2012. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajna volt mikor fenyegetőzött hogy kirugat ha elhagyom de én meg abból élek így néha aggódom is...
2012. dec. 21. 23:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért jöttél össze egy buta lánnyal?
2012. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
vicces de fél évig nem láttam ezt az oldalát amíg barátok voltunk járásnál is 1 hónapra rá jöttek a hülyeségei
2012. dec. 21. 23:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kirúgat?Ez ilyen egyszerű lenne?Valaki bemegy,hogy ezt ,meg ezt rúgják ki,és máris bontják a szerződést?Hol élünk?Ez a lány fenyeget,és zsarol téged.A szerelem nem erről szól.Ez nem is szerelem egyikőtök részéről sem.Ne raboljátok tovább egymás idejét!

Mondjuk én már rég megmondtam volna neki,ha csak megjelenik a munkahelyemen,utána ne menjen ki egyedül az utcára.

2012. dec. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha miatta rúgnak ki, akkor ilyen munkát tudsz találni máshol is. Mert nem azért alkalmaznak, amit tudsz...


Egyébként meg mit parázol Dugjál vele sokszor és jól. Néha csak pipát igényelj, mert arra van szükséged, s kérj mindig valamiből többet, hogy érezze, hogy törődhet veled. Ennyi a titok. Mond neki, hogy néha felébreszthet egy, amikor épp beleül a szerszámba. Hidd el egy idő után hagyni fog aludni, nyugodtan. ;)

2012. dec. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit vedd már át az irányítást. Az jön le, hogy nagyon papucs vagy. Ő nem buta, sőt. Rájött hogy tudna téged irányítani, dirigálni és hisztizni neked, anélkül, hogy elhagynád.

Vedd fel a kesztyűt, tedd helyre. Ez nem itt nem a villa, ő nem a hercegnő! Te pedig az EGYENRANGÚ párja vagy. (MÉG!)

2012. dec. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nos kissé bizalmi munka amit végzek és egy rossz mozdulat és repülök.de itt nem osztom meg a munkám.És még egy ilyen nincs...Szóval féltem:D nem vagyok papucs csak ez a gyenge pontom igen.mindenki félti a munkahelyét.

Nem használom ki dugásra mert nem olyan vagyok.de legalább akkor így már biztosabb vagyok abban amit tennem kell.Bár ígyis heti egyszer ha talizunk mert nem akarom látni mivel ha talizunk tud aranyos lenni és szerethető lenni.Csak nem ez az alapja egy kapcsolatnak

2012. dec. 22. 00:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha fél év barátság és egy hónap járás alatt nem vettted észre akkor ez nem feltétlenül butaság....ez inkább valami egészen más...szimpla elviselhetetlenség...

Nem lehetne esetleg leülni vele beszélgetni? Hog ymégis mi az hogy munka mi az hogy abból élsz meg és hogy emiatt elfáradsz....? Vagy küld el valahova dolgozni had kóstoljon bele, és akkor tőled se igényli majd hogy folyton vlee légy

2012. dec. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!