Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátnőm aki kimutatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm aki kimutatja hogy szeret de nagyon buta lány! MIt tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a véleményetek!Van egy bnőm nagyon aranyos tud lenni nagyon cuki akkor szeretem is kimutatja ő is hogy szeret de mellette iszonyúan buta lány.amikor 19óra munkát lehúzok még veszexik velem miért megyek lefeküdni meg elhanyagolom h.munkán se tudtam mindig hívni volt amikor beszólt hogy kirugat...Sajna gazdag és neki ezek a dolgok nem számítanak elvan szállva.Szakításnál megsajnálom de mellette szeretem de amikor együtt vagyunk butasága miatt menekülök tőle TI mit tennétek?Értelmes választ várok érdekelne mindenki véleménye!!

ám 25éves srác vagyok ő 20 éves lány!



2012. dec. 21. 23:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Vele nem sok mindent lehet megbeszélni! Kaptam múltkor tüdőgyuszit ő megfázott mondtam lefexem pihenni mondja ő is beteg mégse hisztizik.korházba kötöttem ki ugyan ez volt.Szóval érthetetlen buta hiába mondom neki hogy ha majd dolgozni fog megérti vagy mennyen el dolgozni.Ezt se érti meg.Elviselhetetlen igen ez jó kifejezés.Már rég szakítottam volna ha nem zsarolna..ez az undorító az egészbe...De valahogy a tudtára adom a dolgot majd
2012. dec. 22. 00:16
 12/12 anonim ***** válasza:

francert nem dobsz ki egy ilyen primitiv libat?


Hacsak nem az ikertestvere a fonokod, akkor ugysem tud kirugatni. Ures fenyegetes.


(( Ha vagany vagy, akkor csinalsz rola par "erotikus" kepet/videot es amikor szakitas elott/utan azzal fenyeget h kirugat, Te pedig fenyegesdmeg, h akkor publikus lesz mindenhol a kepsorozat.

U Win. ))

2012. dec. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!