Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem unjátok még ezt a "ciki...

Nem unjátok még ezt a "ciki hogy szűz vagyok" és egyéb szinonímájú kérdéseket?

Figyelt kérdés
kb 3 000 ilyen jellegű kérdés van, és mindegyikre kb ugyanazok a válaszok érkeznek. Értelmetlen számomra hogy miért teszik fel ugyanazt három 3000-szer.
2012. jún. 14. 13:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért...
2012. jún. 14. 13:33
 2/10 anonim válasza:
33%
én már nem vagyok szűz, köszönöm lányok! végre elmentem egy prostihoz és jobb volt nálatok! ennyit erről!
2012. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

13:33:


No comment...

2012. jún. 14. 13:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha itt felteszel egy kérdést, a kiírása előtt a rendszer megmutatja a hasonló szavakat tartalmazó kérdéseket. Szerinted elolvassák? Két okból kérdezik meg ugyanazt százszor: unatkoznak, gyökerek.
2012. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem van a dolognak egy pszichologiai resze is: ha o maga irja ki a kerdest, E/1-ben megfogalmazva, akkor tarsul melle az az erzes, hogy a valaszok szemelyesen neki szolnak es azt erezheti, hogy igy megnyugtatobbak a valaszok, mintha elolvasna valaki mas kerdeset, meg akkor is, ha egyebkent a masik kerdes szorol szora megegyezik az ovevel.


Vagy meg az lehet, hogy fogalma sincs, hogyan mukodik az oldal, csak regisztral, kerdez, korul sem nez, fel sem meri a terepet.


Vagy tenyleg korlatozottak az ertelmi kepessegei.

2012. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

14:43:


Remélem hogy egyes emberek csak unatkoznak, és nem olyan az értelmi szintjük, mind ami a kiírt kérdéseiknél megmutatkozik. Bár vajon mennyire vall okosságra aki ilyen hülyeségekkel szórakozik? xD

2012. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát b+ az 1. az iszonyatosan no comment XDXDXDXDX

és h a kérdésre is válaszoljak ööööm hmmm... DE IGEN!!!!! MOCSKOSUL UNALMAS!!!!!.......-.-"

2012. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez az oldal kb erre van. Legalábbis a szerelem-szex témában erre válaszolnak a legtöbben
2012. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek mind önigazolás, seggnyalás céljával íródnak, hogy kapják a "jaj, ne butáskodj, dehogy ciki, te vagy az értékes, az a ciki, aki már nem szűz"...

Hát rohadt értelmesek...

2012. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 adriennjeni válasza:
nagyon helyes a kérdés!!!!!! XD Én sem értem.:D
2012. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!