Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok a nők rinyálását?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem unjátok a nők rinyálását?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok,a barátnőm szerintem" papucsot" akar csinálni belőlem.

Állandóan nyaggat valami hülyeséggel,de ilyen totál jelentéktelen apróságokkal,amit,ha megcsinálok,száz újabb dolgot talál ki,mintha csak azért csinálná,h idegesítsen.

Elpakolja a cuccaimat,pedig elmondtam 1000x hogy hagyja őket,mert így egy óra hosszát keresgélek,mert nem a helyére teszi vissza.

De a legjobb,h számonkér,pedig sztem semmi köze hozzá,h mikor hova megyek,felnőtt férfi vagyok,és senkinek sem kell elszámolnom,de ő ezt sem vágja.

Más nincs kikészülve ilyenek miatt?

Komolyan a legjobb az lenne,ha olyan nőt szereznék,akivel nem beszélünk egy nyelvet,bár ez is majdnem olyan.


2013. febr. 8. 16:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ha annyira zavar, a nőkkel tudni kell bánni.
2013. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem, mert olyat "találtam" amelyik nem rinyál, sőt, előbb nevez Ő engem hisztisnek.

38.

2013. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Kis híjja,h ott nem hagyom,de úgy is ilyen mind..

Nem értem miért nem lehet normálisnak lenni,attól,h együtt vagyunk,nem kell alárendelni magunkat a másiknak,persze kellenek kompromisszumok,de ő parancsolni,uralkodni akar,mindezt állszent módon,v én nem tudom mi a célja ezekkel.

2013. febr. 8. 16:21
 4/24 anonim válasza:
Én sem értem az ilyen kitöréseket ... szerintem te is kíváncsi vagy,hogy ő hova megy ,mit fog csinálni ,ezt te is számon kérnéd,nem?és a cuccaid sem időben kerülnének a helyükre... a nők szeretnek mindent a helyükön tudni.Tök normál ,nem csak nálatok megy ez így.
2013. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Nem csodálom, ha rinyál, ha pl. nem mondod el neki hova mész, csak lelépsz. Egy pár vagytok ti vagy az anyukádnak hiszed?

Rohangál utánad, pakol... apró feladatokat ad neked, ami csak hadakozás, utána meg gondolom kérdezi merre bész, bevágod neki, hogy semmi közöd hozzá és bevágod az ajtót... a leírás alapján így tudom elképzelni.:D


Anyuci meg a lázadó tini fia jelenet:P

2013. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Ja, veled gondolom semmi probléma nincs. Csak a csajok hülye nyafka rinyálósok ugye? Az összes... Ja, és mindenki, aki tartós kapcsolatban van egy csajjal, az meg papucs gondolom a nézeted szerint.

Szerintem meg neked nem kell csaj. Érd be guminővel. Vagy a jobb kezeddel...

Egyébként relatív kinek mi a fontos, lehet hogy egyáltalán nem idegesíteni akar a dolgaival...

25/N

2013. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én kicsit sem vagyok kíváncsi,h hova megy mit csinál,menjen,csinálja,szabad ember,ha önszántából mesél valamit,szívesen meghallgatom,de ennyi,ezzel szemben ő számon kér,és szinte megkötöz,sokszor már kedvem is el megy attól,amit csinálni akartam,mert faggatózik,és nem hagy.

Ha meg tisztaság mániás,a saját cuccát úgy pakolgassa,ahogy akarja,én sem vagyok rendetlen,de ha vmit 10 percig úgy hagyok,ő lecsap,és elrakja úgy,h sosem lelem.

2013. febr. 8. 16:30
 8/24 A kérdező kommentje:

#5

Te valamit félre értettél,pont,h nem csinálom ezeket,csak azokat a dolgokat csinálom meg,melyeket fontosnak ítélek,a többit,ignorálom,az olyan kérdéseket meg,melyek azt firtatják,hova megyek,szintén figyelmen kívül hagyom,csak ilyenkor meg besértődik.

2013. febr. 8. 16:34
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem. Ha nem bírod, hagyd ott és keress valami könnyebben irányítható nőt.

Vagy pakold el te a saját cuccaidat ahova te szeretnéd. :D

Nem tudom, együtt éltek-e, de ha igen, teljesen normális, ha nem szó nélkül tűnünk el, hanem megmondjuk a másiknak, hova megyünk. A párom férfi, nem is hisztis, mégsem örülne neki, ha csak úgy szó nélkül elmennék otthonról, aztán a fene se tudja, mikor keverednék haza, meg honnan. Pedig hát felnőtt nő vagyok.

2013. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#6

De ,kell nekem csaj,a tulajdonságaik ölnek meg.

Ez egy párkapcsolat,nem a foglya vagyok,v. alárendeltje v. ilyesmi.

Egyébként ez a tisztelet hiányának tudható be,régen meg sem merte kérdezni az asszony az urát,h hová megy,most meg még ő van felháborodva,ha nem úgy válaszolok,ahogy várta.

Nem mondom,h olyan nagyin jó volt a régi vaskalapos rendszer,de pár dolgot megkellett vna tartani belőle,mert ez tűrhetetlen.

2013. febr. 8. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!