Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok a nők rinyálását?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem unjátok a nők rinyálását?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok,a barátnőm szerintem" papucsot" akar csinálni belőlem.

Állandóan nyaggat valami hülyeséggel,de ilyen totál jelentéktelen apróságokkal,amit,ha megcsinálok,száz újabb dolgot talál ki,mintha csak azért csinálná,h idegesítsen.

Elpakolja a cuccaimat,pedig elmondtam 1000x hogy hagyja őket,mert így egy óra hosszát keresgélek,mert nem a helyére teszi vissza.

De a legjobb,h számonkér,pedig sztem semmi köze hozzá,h mikor hova megyek,felnőtt férfi vagyok,és senkinek sem kell elszámolnom,de ő ezt sem vágja.

Más nincs kikészülve ilyenek miatt?

Komolyan a legjobb az lenne,ha olyan nőt szereznék,akivel nem beszélünk egy nyelvet,bár ez is majdnem olyan.


2013. febr. 8. 16:15
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#9

Te sem értettél meg,én nem akarom irányítani,azt akarom,h ő se akarjon engem irányítani.

Én el is pakolok,de ha kicsit megcsúszok,ő már ott settenkedik.

A pasid meg önbizalomhiányos,vagy nem tudom,de nehogy mát útitervet kelljen előadnom mikor elmegyek.

2013. febr. 8. 16:47
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
11-es, nem önbizalomhiányos a párom, éppen hogy nagyon is túlteng benne az önbizalom, többek közt ezért is választottam őt, nekem ez nagyon fontos egy férfiban. Nekem kicsit te tűnsz bizonytalannak, ezzel siránkozással.
2013. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hát,ha nem lenne önbizalomhiányos,nem kellene beszámolnod,h mikor,merre jársz,ez is egyfajta ellenőrzés a részéről sztem,aminek a bizalmatlanság az alapja,de tévedhetek is.
2013. febr. 8. 17:04
 14/24 anonim ***** válasza:
Csak azért vagy vele, azért nem dobod ki, mert más is ilyen lenne akkor meg már minek? Fain kapcsolatod van akkor...
2013. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tévedsz. Normális kapcsolatban nem titkolóznak az emberek egymás elől, hogy hova mennek, ennek semmi köze az önbizalomhoz, ez alap. Bármi történhet bármikor, bármelyikünkkel és ilyenkor az a természetes, ha számíthatunk rá, hogy el tudjuk érni egymást. Egy komoly kapcsolatban részesei vagyunk egymás életének, nem csak úgy élünk egymás mellett és bármikor számíthatunk egymásra olyan téren is, hogy tudjuk ha baj van, hol keressük a másikat.

Ezt valószínűleg te nem érted meg de nem baj, nem vagyunk egyformák.

2013. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Attól még,h nem tudja hol vagyok,el tud érni telefonon,nem arról van szó,h rejtőzködök,csak miért kellene már előre számadást végeznem..ettől még számíthat rám.

Egyébként utólog sok mindent elmesélek neki,h telt a napom,hasonlók,de ezt önszántamból teszem,ezzel nincs is baj.

2013. febr. 8. 17:19
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
16. Hát nem tudom. Nálunk ez alapból úgy megy, hogy én is szólok, hogy pl. megyek a boltba, mert hátha neki is kell valami. Ő is, ha bemegy kocsival a városba, mert hátha én is mennék valamiért. Vagy ha elugrik pár órára valami családtaghoz, vagy haverokhoz, hogy ha későn jön és ne idegeskedjem magam halálra, hogy hátha történt vele valami. Amint látod, nálunk nem igazán a féltékenység, vagy a másikon uralkodni akarás az ok, de nem tudom, a barátnődnél hogy van ez.
2013. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
És mikor a pasik rinyálnak???
2013. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mint pl most.
2013. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"Kis híjja,h ott nem hagyom,de úgy is ilyen mind.. "


Honnan tudod, hogy mind ilyenek vagyunk, mindegyikőnkkel jártál már? És ha mind ilyen, akkor minek válogatsz annyit, érd be azzal, akivel vagy!

2013. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!